Ekspansja TME na rynek brytyjski - ELEKTRONIKA - WIELKA BRYTANIA - DYSTRYBUCJA - TME - TRANSFER MULTISORT ELEKTRONIK
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Ekspansja TME na rynek brytyjski
drukuj stronę
poleć znajomemu

Ekspansja TME na rynek brytyjski

Ekspansja TME na rynek brytyjski
fot. TME

Firma Transfer Multisort Elektronik, jeden z największych dystrybutorów komponentów elektronicznych w Europie Centralnej, obecny na rynku już od 23 lat, rozszerza swoją działaność w Wielkiej Brytanii - poinformował magazyn Electronics Sourcing.

Wśród głównych zalet polskiego dystrybutora wymienia się duże centrum logistyczne położone w samym centrum Europy, które pozwala firmie działać przy niskich marżach, oferując jednocześnie wysoką jakość usług. 

TME skupia się głównie na dostawach elementów elektronicznych i produktów z dziedziny elektrotechniki. Komponenty oferowane przez TME są używane w różnego typu urządzeniach elektronicznych, aplikacjach z zakresu automatyki przemysłowej, pomiarów i instrumentów badawczych, ale także urządzeń niespecjalistycznych. 

Spółka posiada w swojej ofercie 100 tys. produktów dostępnych za pośrednictwem wielojęzycznych katalogów oraz intuicyjnej strony internetowej z dużą ilością funkcji ułatwiających nawigację i umożliwiających sprawne zamawianie. 

Według Electronics Sourcing kluczem sukcesu TME na rynku europejskim jest przyjazna polityka cenowa firmy i zorientowanie na klienta, co dobrze wpasowuje się w potrzeby przedsiębiorców i klientów końcowych z Wielkiej Brytanii.

TME usługuje kilka tysięcy firm z ponad 30 krajów, wysyłając prawie 2000 paczek dziennie. W tym roku polski dystrybutor zamierza potroić obroty na rynku brytyjskim.

Źródło: electronics-sourcing.com

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
ul. Ustronna 41 , Łódź
tel.  0426455555
fax.  0426455500
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl