Farnell element14 realizuje kolejny etap strategii lokalnej dystrybucji w Polsce - ELEKTRONIKA - KRAKÓW - SKLEP INTERNETOWY - DYSTRYBUCJA - E-COMMERCE - FARNELL - FARNELL ELEMENT14
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell element14 realizuje kolejny etap strategii lokalnej dystrybucji w Polsce
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell element14 realizuje kolejny etap strategii lokalnej dystrybucji w Polsce

Farnell element14 realizuje kolejny etap strategii lokalnej dystrybucji w Polsce
fot. Farnell element14

Farnell element14 w dalszym ciągu umacnia swoją obecność na polskim rynku. Firma ogłosiła, że od tej chwili będzie oferowała klientom wyłącznie bezpośrednią obsługę w zakresie dostaw komponentów elektronicznych i rozwiązań inżynierskich.

W celu zapewnienia lepszej obsługi klientów w tym regionie firma zapewnia klientom lokalną wersję serwisu internetowego. Zamówienia można składać bezpośrednio w języku polskim, co znacznie zwiększa poczucie komfortu podczas korzystania z portalu. Klienci mają bezpośredni dostęp do 500 tys. produktów z cenami podanymi w lokalnej walucie i dostawą następnego dnia. 

Otwarcie w październiku nowego centrum telemarketingu i telesprzedaży w Krakowie zakończyło pierwszy etap działań, które mają zapewnić nowym i istniejącym klientom Farnell element14 z całego kontynentu obsługę najwyższej klasy w 22 europejskich językach.

Centrum stanowi część strategicznej inwestycji Farnell element14 i powstało z myślą o świadczeniu najwyższej jakości, wielokanałowych usług dostosowanych do potrzeb klientów. Centrum działa w ścisłej współpracy z przedstawicielami handlowymi, działami obsługi klienta oraz zespołami e-commerce i marketingu sieci Farnell element14 w całej Europie.

Poza tym, klienci mają dostęp do globalnej społeczności element14 i wsparcia technicznego wykwalifikowanych doradców, a także do bezstronnych porad i kompleksowej pomocy z zakresu legislacji.

 – Strategiczne zmiany stanowią część planu, który ma umożliwić naszym klientom bezpośredni zakup produktów Farnell element14 w Polsce oraz zagwarantować im najwyższą jakość obsługi.  Farnell element14 dokłada wszelkich starań, aby rozwijać działalność ukierunkowaną na klientów poszczególnych krajów. Ma temu służyć tworzenie stron internetowych w lokalnych językach oraz podawanie informacji o cenach produktów w lokalnych walutach.  Działania tego rodzaju są już wdrażane w Polsce oraz na Łotwie, Litwie i Słowacji – powiedział Robert Rospędzihowski, Dyrektor Handlowy Farnell element14.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl