Farnell element14 ogłasza największy asortyment produktów 3M w Europie - ZŁĄCZA - KABLE - DYSTRYBUCJA - 3M - FARNELL - OPASKI I TAŚMY - LINECARD - KLEJE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell element14 ogłasza największy asortyment produktów 3M w Europie
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell element14 ogłasza największy asortyment produktów 3M w Europie

Farnell element14 ogłasza największy asortyment produktów 3M w Europie
fot. Farnell element14

Farnell element14, wiodący na świecie dystrybutor podzespołów elektronicznych, będący częścią Premier Farnell Group, rozszerzył niedawno swoją ofertę, stając się największym dystrybutorem produktów 3M w Europie.

Ostatnie produkty dodane do LINECARD obejmują 112 nowych linii taśm i 80 nowych linii kabli. Produkty te dołączą do obszernego portfolio ponad 2000 unikalnych produktów 3M dostępnych w Europie, w tym złącz, kabli i klejów.

Farnell element14, jako wiodący dostawca innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu elektrycznego, elektronicznego i telekomunikacji, otrzymał ostatnio od firmy 3M nagrodę za doskonałą współpracę w zakresie marketingu, zatowarowania i sukcesów w e-commerce, a także rozszerzenia asortymentu, dzięki czemu stał się najlepiej zaopatrzonym dystrybutorem produktów 3M w Europie.

- Mamy ogromną przyjemność przedstawić firmę Farnell element14, która otrzymała nagrodę za znakomitą strategię partnerstwa z 3M tego roku. Poza stale rosnącymi wynikami sprzedaży, 3M docenia wsparcie okazywane w takich dziedzinach jak wprowadzanie nowych produktów, zarządzanie portfolio, planowanie i realizacja planu marketingowego, współpraca w działaniach SEM oraz ulepszenia w łańcuchu dostaw. Kolejne udoskonalenia współpracy, które zamierzamy wspólnie wdrożyć będą wspierać dalszy wzrost sprzedaży w obu naszych organizacjach - powiedział Matt Edmonds, Key Account Executive w firmie 3M.

- Cieszę się, że mogę już ogłosić, że Farnell element14 ma obecnie największy asortyment produktów 3M w Europie. Staramy się słuchać, czego potrzebują nasi klienci, aby ich praca była łatwiejsza. Najnowszy asortyment 3M w Farnell element14 dodaliśmy po otrzymaniu informacji od naszych klientów, którzy sygnalizowali, że chcieliby kupować więcej produktów tej firmy. W rezultacie zobowiązaliśmy się do szerszego udostępnienia bazy produktów 3M, która będzie się jeszcze rozrastała w nadchodzących miesiącach - powiedział Mike Buffham, dyrektor ds. zaopatrzenia i zarządzania produktami w firmie Farnell element14.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl