Nowe moduły bezpieczeństwa dla przetwornic częstotliwości VLT - AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA - DANFOSS - PRZETWORNICE CZĘSTOTLIWOŚCI - AUTOMATIONDRIVE - PRZETWORNICE VLT
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowe moduły bezpieczeństwa dla przetwornic częstotliwości VLT
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowe moduły bezpieczeństwa dla przetwornic częstotliwości VLT

Nowe moduły bezpieczeństwa dla przetwornic częstotliwości VLT
fot. Danfoss

Nowe moduły bezpieczeństwa pozwalają maszynie na inteligentną interakcje z operatorami w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Dzięki temu możliwe jest zmniejszenie kosztów systemu, poprawa elastyczności i zwiększenie wydajności.

Opcja bezpieczeństwa VLT® MCB 15x  stanowi inteligentne, przyjazne dla użytkownika rozwiązanie zgodne z IEC 61800-5-2 f. Nowy moduł Danfoss jest zintegrowany w obudowie VLT® AutomationDrive przez co  pomaga zaoszczędzić na okablowaniu.Nowy moduł bezpieczeństwa jest certyfikowany zgodnie z normą ISO 13849-1 PL d kategorii 3 oraz  SIL 2 zgodnie z IEC 61508. 
 
Inteligentne bezpieczeństwo
Dotychczas integralność  wymagała spełnienia wymogi bezpieczeństwa przez co ograniczała funkcjonalność wielu urządzeń. Z nową opcja ograniczenia znikają.  Używana jest prosta logika działania.

Dzięki nowym zintegrowanym opcjom bezpieczeństwa maszyn moduł bezpieczeństwa może współpracować inteligentnie z operatorami w celu zwiększenia ochrony ludzi, bezpieczeństwa i wydajności maszyny. Nowy moduł Danfoss rozszerza funkcjonalność  funkcji Safe Torque Off STO, która jest w standardzie VLT ® AutomationDrive.

Funkcja Safe Stop 1 pozwala przeprowadzić kontrolowane zatrzymanie przed zdjęciem momentu, funkcja Safely Limited Speed SLS dodatkowo pozwala na monitorowanie, czy określona prędkość jest przekroczona. Komunikaty o stanie mogą być wysyłane za pośrednictwem magistrali komunikacyjnej.

Łatwa instalacja i uruchomienie
Moduł wizualizacyjny w oprogramowaniu konfiguracyjnym MCT 10 VLT ® znacznie ułatwia uruchomienie i instalacje.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Danfoss Poland Sp. z o.o.
ul. Chrzanowska 5, Grodzisk Mazowiecki
tel.  022 7550700
fax.  022 7550701
www.danfoss.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl