ASTOR dystrybutorem robotów SCARA firmy EPSON - ASTOR - ROBOTYKA - DYSTRYBUCJA - KAWASAKI - ROBOTY PRZEMYSŁOWE - PICK&PLACE - SCARA - EPSON
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności ASTOR dystrybutorem robotów SCARA firmy EPSON
drukuj stronę
poleć znajomemu

ASTOR dystrybutorem robotów SCARA firmy EPSON

ASTOR dystrybutorem robotów SCARA firmy EPSON
fot. EPSON

5 października 2012 roku firma ASTOR rozpoczęła dystrybucję szybkich robotów SCARA japońskiego producenta - firmy EPSON.

Decyzja polskiego dystrybutora o wprowadzeniu do oferty kolejnej marki robotów przemysłowych jest odpowiedzią na oczekiwania partnerów wdrożeniowych oraz na zapotrzebowanie rynku. Krakowska spółka specjalizująca się w rozwiązaniach do automatyzacji i zarządzania produkcją dostarcza już roboty przemysłowe Kawasaki. Kolejna japońska marka w portfolio ASTOR-a wzmacnia i poszerza ofertę dla firm produkcyjnych. 

Łatwość w programowaniu robotów SCARA oraz prosty i szybki proces wdrożeniowy wpływa na ich rosnącą popularność.

 – Widzimy dużą szansę na rozwój rynku robotów typu SCARA w Polsce, obserwujemy coraz większe zainteresowanie takimi rozwiązaniami, dlatego  zdecydowaliśmy się na poszerzenie oferty o japońskie roboty firmy EPSON – tłumaczy Stefan Życzkowski, prezes ASTORa. 

Głównym przeznaczeniem tej specjalistycznej klasy robotów jest montaż elementów i podzespołów, powtarzalne przenoszenie detali i ich sortowanie oraz szybka paletyzacja produktów. 

ASTOR chce z nową ofertą docierać do klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw produkcyjnych z różnych branż przemysłu. 

 – To, co wyróżnia roboty klasy SCARA, spośród innych rozwiązań pick&place, to szybkość pracy, precyzja oraz atrakcyjna cena – podkreśla Paweł Halicki, dyrektor działu robotów przemysłowych w firmie ASTOR.

Wprowadzając roboty EPSON na polski rynek, ASTOR chętnie powołuje się na dobre doświadczenia z innym japońskim producentem  firmą Kawasaki Robotics.

 – Jesteśmy przekonani, że w przypadku współpracy z firmą EPSON, podjęliśmy dobrą decyzję zarówno dla nas jak również dla naszych klientów – przekonuje Paweł Halicki.

5 października 2012 roku firma ASTOR rozpoczęła dystrybucję szybkich robotów SCARA japońskiego producenta - firmy EPSON.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
ASTOR Sp. z o. o.
ul. Smoleńsk 29, Kraków
tel.  124286300
fax.  124286309
www.astor.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl