Zamów nowy katalog TME 2013 - KATALOG PRODUKTÓW - ELEKTRONIKA - TME - TRANSFER MULTISORT ELEKTRONIK - ELEKTRONICZNY KATALOG
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Zamów nowy katalog TME 2013
drukuj stronę
poleć znajomemu

Zamów nowy katalog TME 2013

Zamów nowy katalog TME 2013
fot. TME

Katalog TME 2013 już dostępny!

W tym tygodniu ukazał się katalog produktów oferowanych przez Transfer Multisort Elektronik na rok 2013. Firma drukuje go już od wielu lat, wiedząc, jak przydatna jest ta publikacja dla wszystkich specjalistów, którzy korzystają nie tylko z internetu, ale i bardziej tradycyjnych form wyszukiwania produktów.

Na 1800 stronach można znaleźć opisy około 5800 produktów wraz z kolorowymi zdjęciami i schematami, pogrupowanych w jasno oznaczone działy tematyczne, tak aby katalog funkcjonalnym narzędziem codziennej pracy, z którego korzysta się z przyjemnością.

Na początkowych stronach znajdują się także przejrzyste zrzuty ze strony internetowej, które pozwalają zapoznać się z najważniejszymi funkcjonalnościami dostępnymi na www.tme.eu.

Katalog jest dostępny w 9 wersjach językowych: polskiej, angielskiej, rosyjskiej, niemieckiej, bułgarskiej, czeskiej, włoskiej, rumuńskiej i węgierskiej. Zamawianie katalogów jest możliwe po wcześniejszym zalogowaniu.

Zamów katalog TME 2013 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
ul. Ustronna 41 , Łódź
tel.  0426455555
fax.  0426455500
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl