Nowe interfejsy komunikacyjne w ofercie ASTOR - AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA - KOMUNIKACJA - ASTOR - RSTI I/O - UKŁADY ODDALONE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowe interfejsy komunikacyjne w ofercie ASTOR
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowe interfejsy komunikacyjne w ofercie ASTOR

Nowe interfejsy komunikacyjne w ofercie ASTOR
fot. ASTOR

Jeden z najpopularniejszych standardów komunikacyjnych w automatyce przemysłowej jest już dostępny w rodzinie oddalonych układów RSTi I/O.

Uzupełnia się tym samym lista interfejsów, która oprócz Modbus TCP, Modbus RTU oraz DeviceNet i wprowadzanych wcześniej rozwiązań na sieć Profibus DP oraz Profinet w najbliższej przyszłości rozbudowana zostanie dodatkowo o EtherCAT oraz EthernetIP.

Kompleksowa oferta firmy ASTOR w zakresie modułów komunikacyjnych oraz modułów rozszerzeń pozwala zbudować w ramach RSTi I/O węzeł oddalony o bardzo kompaktowych rozmiarach obsługujący do 512 sygnałów z możliwością integracji z dowolnym systemem sterowania. Układ taki ma możliwość pracy w temperaturze od -20oC do +60 oC i posiada certyfikaty pozwalające na stosowanie go w środowisku przemysłowym narażonym na ciężkie warunki w tym duże wstrząsy i wibracje.

Atrakcyjna cena zakupu w połączeniu z bogatą listą modułów daje możliwość idealnego dopasowania konfiguracji układu w zależności od indywidualnych potrzeb każdego klienta oraz stosowanego systemu nadrzędnego. Konfiguracja serii RSTi realizowana jest z poziomu oprogramowania Proficey Machine Edition.

Urządzenia serii RSTi I/O posiadają podwyższone stany magazynowe i dostępne są w 24 godziny.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
ASTOR Sp. z o. o.
ul. Smoleńsk 29, Kraków
tel.  124286300
fax.  124286309
www.astor.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl