Nowe interfejsy komunikacyjne w ofercie ASTOR - AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA - KOMUNIKACJA - ASTOR - RSTI I/O - UKŁADY ODDALONE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowe interfejsy komunikacyjne w ofercie ASTOR
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowe interfejsy komunikacyjne w ofercie ASTOR

Nowe interfejsy komunikacyjne w ofercie ASTOR
fot. ASTOR

Jeden z najpopularniejszych standardów komunikacyjnych w automatyce przemysłowej jest już dostępny w rodzinie oddalonych układów RSTi I/O.

Uzupełnia się tym samym lista interfejsów, która oprócz Modbus TCP, Modbus RTU oraz DeviceNet i wprowadzanych wcześniej rozwiązań na sieć Profibus DP oraz Profinet w najbliższej przyszłości rozbudowana zostanie dodatkowo o EtherCAT oraz EthernetIP.

Kompleksowa oferta firmy ASTOR w zakresie modułów komunikacyjnych oraz modułów rozszerzeń pozwala zbudować w ramach RSTi I/O węzeł oddalony o bardzo kompaktowych rozmiarach obsługujący do 512 sygnałów z możliwością integracji z dowolnym systemem sterowania. Układ taki ma możliwość pracy w temperaturze od -20oC do +60 oC i posiada certyfikaty pozwalające na stosowanie go w środowisku przemysłowym narażonym na ciężkie warunki w tym duże wstrząsy i wibracje.

Atrakcyjna cena zakupu w połączeniu z bogatą listą modułów daje możliwość idealnego dopasowania konfiguracji układu w zależności od indywidualnych potrzeb każdego klienta oraz stosowanego systemu nadrzędnego. Konfiguracja serii RSTi realizowana jest z poziomu oprogramowania Proficey Machine Edition.

Urządzenia serii RSTi I/O posiadają podwyższone stany magazynowe i dostępne są w 24 godziny.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

ASTOR Sp. z o. o.
ul. Smoleńsk 29, Kraków
tel.  124286300
fax.  124286309
www.astor.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl