Elementy Radiohm znowu na rynku po długiej nieobecności - DYSTRYBUCJA - DŁAWIKI - TME - TRANSFER MULTISORT ELEKTRONIK - PODZESPOŁY ELEKTRONICZNE - ELEMENTY PASYWNE - RADIOHM
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Elementy Radiohm znowu na rynku po długiej nieobecności
drukuj stronę
poleć znajomemu

Elementy Radiohm znowu na rynku po długiej nieobecności

Elementy Radiohm znowu na rynku po długiej nieobecności

TME polskim dystrybutorem Radiohm

TME zostało dystrybutorem firmy Radiohm, która została reaktywowana po długiej nieobecności na rynku. Podstawowym celem producenta jest odzyskanie dawnego zaufania klientów poprzez zapewnienie wysokiej jakości produktów oraz optymalnych terminów dostaw.


W oparciu o doświadczoną kadrę nowy inwestor wznowił produkcję znanych klientom elementów RADIOHM oraz poszerzył ofertę o szereg zupełnie nowych podzespołów elektronicznych.

Inwestycje w nowe technologie oraz w najlepszych specjalistów branży elektronicznej ma na celu ponowne zajęcie przez RADIOHM wysokiego miejsca wśród producentów elementów pasywnych. 

Grupa RADIOHM, której poprzednim właścicielem był francuski biznesmen Mario Méoni, została rozwiązana w 2009 roku z powodu trudnej sytuacji finansowej spółki Tunirama Industries.

Pod nowym kierownictwem i po rebrandingu komponenty Radiohm produkowane są teraz przez firmę New Tunirama (należącą do Ameur Mahjoub Group) w zakładzie produkcyjnym w Tunisie.

Sprawdź ofertę produktów: RADIOHM

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
ul. Ustronna 41 , Łódź
tel.  0426455555
fax.  0426455500
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl