Przemysłowy panel krosowy Patch Panel - AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA - HIRSCHMANN - MIPP - BELDEN - PANEL KROSOWY
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Przemysłowy panel krosowy Patch Panel
drukuj stronę
poleć znajomemu

Przemysłowy panel krosowy Patch Panel

Przemysłowy panel krosowy Patch Panel
fot. Hirschmann

Nowy MIPP™ jest panelem zakończeniowym dla kabli, które muszą być połączone z urządzeniami aktywnymi jak np. przełączniki. Dzięki modułowej konstrukcji MIPP™ może być tak skonfigurowany aby stworzyć jeden duży panel krosowy, w którym po raz pierwszy mogą być dołączone zarówno kable miedziane jak i światłowodowe.

MIPP to zupełnie nowe rozwiązanie, które stanowi pomost pomiędzy kablami Belden® a przełącznikami Hirschmann™. Do wyboru użytkownika są moduły przeznaczone do kabli miedzianych i światłowodowych. Pojedynczy panel może zawierać do 6 modułów dowolnego typu. Wykorzystując kable połączeniowe do urządzeń aktywnych, zapewniamy, że kable mogą być zakończone na zewnątrz szaf w sposób uporządkowany i ustandaryzowany co gwarantuje najwyższy poziom niezawodności.

MIPP™ to idealne rozwiązanie dla znakomitej większości aplikacji przemysłowych, gdzie wymagana jest maksymalna niezawodność i elastyczność. Przemysłowa konstrukcja świetni nadaje się do zastosowania w przemyśle budowy maszyn, transporcie, wykorzystania alternatywnych źródeł energii, przesyle i dystrybucji energii a także wydobywczym gazuj i ropy naftowej.

MIPP™ jest skonstruowany pod kątem przemysłowych zastosowań, gdzie funkcjonalność i niezawodność są istotne z punktu widzenia bezawaryjnego czasu pracy i niezawodności systemu. Dzięki modułowej konstrukcji, instalacja jest łatwa i szybka, co oszczędza czas i zmniejsza początkowe koszty uruchomienia. Jednocześnie pozwala uzyskać większą niezawodność oraz efektywniejszy system zarządzania, wymagający mniejszych nakładów na utrzymanie.

Obudowa MIPP, z lekkiego aluminium, została zaprojektowana tak, aby zachować ten sam wygląd jak rodzina przemysłowych przełączników Hirschmann. Może być zamocowana na szynie DIN lub po prostu przymocowana do boku szafy za pomocą płytki do montażu panelowego. Dzięki niewielkim wymiarom, wysokiej gęstości portów i modułowości, wymagana przestrzeń zabudowy w szafie została ograniczona do minimum.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
AB-MICRO Sp. z o.o.
ul. Kulczyńskiego 14, Warszawa
tel.  32 721 60 00
fax.  32 721 60 01
www.abmicro.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl