PHS8 – najmniejszy moduł HSPA+ na świecie - ELEKTRONIKA - ROUTER - MONITORING - UMTS - UKŁADY SCALONE - HSPA+ - TRANSMISJA DANYCH - ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA - CINTERION - LAND GRID ARRAY - PHS8
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności PHS8 – najmniejszy moduł HSPA+ na świecie
drukuj stronę
poleć znajomemu

PHS8 – najmniejszy moduł HSPA+ na świecie

PHS8 – najmniejszy moduł HSPA+ na świecie

Cinterion wprowadził do sprzedaży nowy moduł HSPA+ do montażu LGA pod nazwą PHS8. Wymiary tego modułu to tylko 29x33x2mm. Zastosowana technologia pozwala na uzyskanie prędkości 14.4Mb/s w łączu w dół i 5.7Mb/s w łączu w górę.

PHS8 dostępny jest w 3 wersjach: PHS8-P wyposażony w 5 zakresów UMTS, który może pracować we wszystkich sieciach na całym świecie oraz 2 wersje lokalne PHS8-US (USA) i PHS8-E (Europa) tylko z dwa zakresami UMTS.

PHS8 jest uniwersalnym modułem do zastosowań wszędzie tam, gdzie jest potrzeba szybkiej i niezawodnej transmisji, a także używany jest roaming. Przykładem zastosowań mogą być branże monitoringu i medyczna oraz routery bezprzewodowe.

Więcej na stronie: www.elhurt.com.pl/wireless

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl