Gwarancja stałej ceny energii elektrycznej nawet do końca 2013 r. - ENERGIA ELEKTRYCZNA - RYNEK ENERGII ELEKTRYCZNEJ - CENY ENERGII - PRZEDSIĘBIORCY - MŚP - PGE OBRÓT
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Gwarancja stałej ceny energii elektrycznej nawet do końca 2013 r.
drukuj stronę
poleć znajomemu

Gwarancja stałej ceny energii elektrycznej nawet do końca 2013 r.

Gwarancja stałej ceny energii elektrycznej nawet do końca 2013 r.
źródło: PGE

Zarówno małe oraz średnie firmy, jak i gospodarstwa domowe mogą zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną, jeśli skorzystają z oferty PGE Obrót S.A. pod nazwą  „Energia na jesień”. Promocja  - skierowana do nowych klientów z całej Polski – rozpoczyna się 1 października br. PGE Obrót S.A. oferuje swoim nowym klientom gwarancję stałej ceny za energię do końca 2012 lub nawet do 2013 r.

Jak zaoszczędzić na rachunkach za prąd?

Z oferty „Energia na jesień” skorzystają klienci,  którzy podpiszą z PGE Obrót S.A. umowę w okresie od 1 października do 31 grudnia br. Ta oferta to kontynuacja poprzednich propozycji: „Energia na wiosnę” oraz „Energia na lato”.

– Możliwość uzyskania stabilnej ceny nawet do końca 2013r. to jeden z najdłuższych promocyjnych okresów proponowanych na rynku. Dzięki naszej ofercie klient może bezpiecznie i precyzyjnie zaplanować wydatki związane z opłatami za energię elektryczną. Duże zainteresowanie naszymi dotychczasowymi ofertami dowodzi, że przez odbiorców postrzegani jesteśmy jako wiarygodny i stabilny partner – mówi Jakub Jadziewicz, dyrektor Departamentu Marketingu PGE Obrót S.A.

Właściciele firm i gospodarstw domowych mogą skorzystać z dwóch wariantów: oferty z gwarancją niezmienności ceny do końca 2012 r. lub z gwarancją do końca 2013 r. Obie te propozycje są korzystne biorąc pod uwagę fakt, że zdaniem analityków cena energii elektrycznej może w tym czasie wzrosnąć.

- Warto przy tym podkreślić, że nowi klienci, którzy zdecydują się skorzystać z oferty „Energia na jesień”, mogą liczyć na łatwy i szybki proces zmiany sprzedawcy energii koordynowany przez specjalistów PGE Obrót S.A.  Proces zmiany sprzedawcy jest całkowicie bezpłatny. Po podpisaniu umowy i pełnomocnictwa  wszelkie formalności w imieniu klienta zrealizują  nasi konsultanci  - podkreśla Krzysztof Muszyński, dyrektor Biura Zarządzania Obsługą  Klientów PGE Obrót S.A.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (1)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
creativeenergy.pl
Ciekawa sprawa jak dotad cena energii spada od ponad pol roku, gwarancja ceny pogorszy sprawe. Kto by chcial miec gwarancje ceny jak ceny spadaja? Fajny trick ale nie ze mna te numer Bruner/Pge
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl