Digi-Key rezygnuje z drukowanych katalogów na rzecz sprzedaży online - ELEKTRONIKA - DYSTRYBUCJA - SPRZEDAŻ INTERNETOWA - KOMPONENTY - PODZESPOŁY ELEKTRONICZNE - DIGI-KEY
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Digi-Key rezygnuje z drukowanych katalogów na rzecz sprzedaży online
drukuj stronę
poleć znajomemu

Digi-Key rezygnuje z drukowanych katalogów na rzecz sprzedaży online

Digi-Key rezygnuje z drukowanych katalogów na rzecz sprzedaży online

Digi-Key, dystrybutor komponentów elektronicznych wstrzymał wydawanie drukowanej wersji katalogu produktów. Teraz jedynym źródłem informacji o ofercie tej firmy będzie witryna internetowa wspomagana infolinią. Katalog dostępny jest zarówno w pliku PDF, jak i w wersji interaktywnej.

- Dzięki katalogom online Digi-Key znacznie ograniczy jego wpływ na środowisko, zapewniając klientom efektywny wirtualny dostęp do rozległego portfolio produktów oferowanych przez naszą firmę - powiedział Mark Larson, wiceprezes i dyrektor ds. operacyjnyc w Digi-Key Corporation. Nasze strony i zasoby internetowe dają klientom lepszy dostęp do magazynu, informując w czasie rzeczywistym o cenach, czasie realizacji i specyfikacjach produktów - dodał.

- Taka decyzja była przez dystrybutorów katalogowych oczekiwana od dawna, brakowało tylko pierwszej odważnej firmy, która zdecyduje się na ten krok. Niemniej wydaje się, że likwidacja papierowego tomu to nie tylko troska o ekologię, elastyczność prezentacji informacji i możliwość dowolnego modyfikowana jej przez cały rok, ale być może nawet zmierzch modelu biznesowego dystrybucji, określanego nazwą „katalogowy” - pisze na swoim blogu elektronik Robert Magdziak.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl