ASTOR i ExpoSilesia zapraszają na listopadową premierę Targów ROBOTshow - ASTOR - TARGI - KAWASAKI - ROBOTSHOW - EXPOSILESIA - HAPEXPO
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności ASTOR i ExpoSilesia zapraszają na listopadową premierę Targów ROBOTshow
drukuj stronę
poleć znajomemu

ASTOR i ExpoSilesia zapraszają na listopadową premierę Targów ROBOTshow

ASTOR i ExpoSilesia zapraszają na listopadową premierę Targów ROBOTshow

Dotychczasowe edycje targów hydrauliki, automatyki i pneumatyki HAPexpo w Sosnowcu obejmowały swoim zakresem tematycznym również robotyzację procesów przemysłowych. W dniach 16-18 listopada 2011 roku, wyodrębnione z nich Targi Automatyzacji i Robotyzacji w Przemyśle ROBOTshow zadebiutują jako samodzielna impreza.

Wyraźne wydzielenie wystawy dla branży robotyki wiąże się z rosnącym zainteresowaniem firm produkcyjnych tego rodzaju usługami. Z roku na rok ten salon na HAPexpo rozrastał się, tworząc jedyną w Polsce, specjalistyczną ekspozycję usług i technologii automatyzacji i robotyzacji dla przemysłu. Organizatorzy spodziewają się w listopadzie kilkudziesięciu firm z branży robotyki, prezentujących swoje produkty.

W programie targów ROBOTshow znajdą się pokazy robotów – zarówno statyczne, jak i dynamiczne, warsztaty dla specjalistów z prezentacjami nowych urządzeń, zorganizowane w formie specjalnej strefy, prezentacje nowych rozwiązań i technologii użytkowych. Dla osób pasjonujących się robotyką w wydaniu użytkowym organizatorzy zaplanowali nie lada atrakcję - w pierwszym dniu targów odbędą się widowiskowe zawody robotów.

Partnerem strategicznym targów ROBOTshow została firma ASTOR Sp. z o.o., autoryzowany dystrybutor robotów KAWASAKI w Polsce.

Więcej informacji o targach ROBOTshow można znaleźć na stronie www.robotshow.pl

 

Astor

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl