Do końca 2012 r. klienci PGE zapłacą za prąd tyle samo - CENY ENERGII - PGE OBRÓT
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Do końca 2012 r. klienci PGE zapłacą za prąd tyle samo
drukuj stronę
poleć znajomemu

Do końca 2012 r. klienci PGE zapłacą za prąd tyle samo

Do końca 2012 r. klienci PGE zapłacą za prąd tyle samo
źródło: PGE

Zarówno gospodarstwa domowe jak i małe oraz średnie firmy mogą zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną, jeśli skorzystają z oferty PGE Obrót S.A. pod nazwą  „Energia na lato”.  Promocja, która rozpoczęła się  z dniem 1 lipca br., skierowana jest do obecnych jak również i do potencjalnych klientów. Ci, którzy z niej skorzystają będą mieli zagwarantowaną stałą cenę za prąd aż do końca przyszłego roku.

Z oferty „Energia na lato” skorzystają ci, którzy podpiszą aneks do umowy (dotychczasowi odbiorcy PGE Obrót) lub umowę (nowi) w okresie od 1 lipca do 30 września br. Ta oferta to kontynuacja poprzedniej propozycji: „Energia na wiosnę”.

– Celem naszej propozycji jest stworzenie możliwości, aby nasi klienci przez dłuższy czas mogli oszczędzać na opłatach za energię na stałych, wyjątkowo atrakcyjnych na rynku warunkach. Dla naszych odbiorców ważne jest też to, że jesteśmy dla nich wiarygodnym i bezpiecznym partnerem, dzięki czemu ich firmy mają zapewnioną stabilność – mówi Jakub Jadziewicz, dyrektor Departamentu Marketingu PGE Obrót S.A.

Jak podkreślają specjaliści w ostatnich latach koszty energii wzrosły. Dlatego też gwarancja ceny to niezwykle ważny argument w świetle statystyk dotyczących zmieniających się cen energii.

Formalności wymagane przy podpisywaniu aneksów i umów sprowadzone są do minimum. Klienci indywidualni mogą podpisać stosowne dokumenty w Biurach Obsługi Klienta, które znajdują się w największych miastach na terenie działalności PGE Obrót S.A. Klienci biznesowi natomiast  będą mogli zaczerpnąć informacji u przedstawicieli PGE Obrót S.A.

- Warto podkreślić, że nowi klienci którzy zdecydują się skorzystać z oferty „Energia na Lato” mogą liczyć na profesjonalną obsługę procesu zmiany sprzedawcy przy minimum zaangażowania  ze strony klienta. Wszelkie formalności w imieniu klienta zrealizują konsultanci PGE Obrót S.A. Natomiast dotychczasowi klienci Spółki korzystający z naszej nowej oferty nadal będą mogli korzystać z usługi kompleksowej: zakupu energii elektrycznej i usługi dystrybucji w ramach jednej umowy z PGE Obrót S.A. - podkreśla Krzysztof Muszyński, dyrektor Biura Zarządzania Obsługą  Klientów PGE Obrót S.A.

Dodatkową atrakcją tej oferty są też konkursy dla odbiorców (również SMS-owe).  Na właścicieli gospodarstw domowych  i małych firm czekają atrakcyjne nagrody. Właściciele dużych firm mogą liczyć na nagrodę w postaci usług techniczno-audytorskich Na pierwszych  5000 klientów, którzy podpiszą umowę czekają upominki w postaci USB.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl