WIPRO INFO 2011 - innowacyjna wystawa w Bydgoszczy - ELEKTROTECHNIKA - AUTOMATYKA - TELEKOMUNIKACJA - NAUKA - PATENTY - INFORMATYKA - ROBOTYKA - BADANIA I ROZWÓJ - BYDGOSZCZ - WIPRO - KUJAWSKO-POMORSKIE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności WIPRO INFO 2011 - innowacyjna wystawa w Bydgoszczy
drukuj stronę
poleć znajomemu

WIPRO INFO 2011 - innowacyjna wystawa w Bydgoszczy

WIPRO INFO 2011 - innowacyjna wystawa w Bydgoszczy
źródło: wipro2010.utp.edu.pl

Na terenie kampusu Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy odbędzie się 4. już edycja Wystawy Innowacji i Patentów WIPRO INFO 2011. Jej celem jest stworzenie warunków do nawiązania oraz intensyfikacji współpracy pomiędzy środowiskiem naukowym i gospodarczym regionu kujawsko-pomorskiego. 

Na stoiskach wystawienniczych prezentować się będą przedsiębiorstwa oraz zespoły badawcze publicznych uczelni i jednostek naukowych, działające w szeroko rozumianym sektorze INFO (telekomunikacja, elektrotechnika, informatyka, automatyka, robotyka). 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia WIPRO, w trakcie której będzie możliwość zapoznania się z najnowszymi wdrożonymi rozwiązaniami oraz pracami badawczymi o charakterze aplikacyjnym. Organizotzry mają nadzieję, że Wystawa przyniesie jej uczestnikom wymierne korzyści, a kontakt naukowców z przedsiębiorcami zaowocuje stałą współpracą w zakresie wdrażania nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań. 

Wystawa współfinansowana jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa. Udział wystawców oraz zwiedzanie Wystawy jest bezpłatne. Dodatkowe informacje dotyczące Wystawy na stronie www.wipro.utp.edu.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl