Ulica w centrum Warszawy oświetlona LED-ami - OŚWIETLENIE - LED - OŚWIETLENIE ULICZNE - PRZETARG - WARSZAWA - OPRAWA ULICZNA LED - OPRAWY OŚWIETLENIOWE LED
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Ulica w centrum Warszawy oświetlona LED-ami
drukuj stronę
poleć znajomemu

Ulica w centrum Warszawy oświetlona LED-ami

Ulica w centrum Warszawy oświetlona LED-ami

Jeszcze w tym roku ulicę Armanda Calinescu na warszawskim Śródmieściu oświetlą latarnie z energooszczędnymi diodami LED. Będzie to oświetleniowy eksperyment w stolicy. - Zobaczymy, jak będą się sprawdzały - mówi dyrekcja Zarządu Terenów Publicznych.

Calinescu to mała uliczka łącząca ul. Piękną i Chopina. Obecnie światła zamontowane są tylko na ogrodzeniach budynków.

- Mieszkańcy sygnalizowali nam, że przydałyby się tam latarnie - mówi wicedyrektor ZTP Anna Stasiewicz.

Dzielnica postawi tam sześć latarni, w których zamontowane zostaną diody LED. - Będziemy obserwować, jak sprawdzają się takie latarnie i jak wygląda ich eksploatacja - mówi dyrektor Stasiewicz.

Na rurowych słupach oświetleniowych typu SAL-5,5 wykonanych z aluminium zamontowane zostaną oprawy Philips City Soul LED.

Przetarg obejmuje również ułożenie kabli typu YKY 5x25 w rurach ochronnych (ok. 150 m). Firma, która go wygra, będzie musiała zrealizować projekt do końca lipca br.

Źródło: Życie Warszawy

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (2)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
Gość
Taka firma może poszczycić się najgrubszą kopertą:) A szkoda, bo jest mnóstwo producentów nie ustępujących "gigantom" w jakości, a o wiele tańszych.
No avatar
Gość
Kurde skąd ja wiedziałem, zanim przeczytałem, że chodzi o lampy PHILIPS. Jak PHILIPS to robi? Coś w ustawach nie sztymuje bo nagle ni z tego ni z owego na polskim rynku pojawił się wielki wybór wysokiej jakości lamp led, producentów innych niżglobalne giganty. Mimo to we łbach urzędasów wciąż funkcjonuje jeno PHILIPS. PHILIPS jak ty to robisz? Sama gadka wystarcza czy trzebastosować jaieś inne sposoby przekonywania. Wiadomo, że jak nie wiadomo o co chodzi to jednak wiadomo.
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl