

30 grudzień 2010
Atomowe opóźnienia
Elektrownia atomowa w Polsce, której moc ma wynosić ok 3 GW, a koszt to 10-14 mld euro najprawdopodobniej powstanie z opóźnieniem. Wszystkiemu winna jest legislacja. W dalszym ciągu nie ma aktów prawnych pozwalających wybrać lokalizację i finansowanie projektu.
Rząd nie zdążył skierować do Sejmu propozycji, które po uchwaleniu umożliwią powyższe czynności. Nieoficjalnie mówi się o 2 latach opóźnienia: elektrownia miałaby powstać w latach 2022-2024 a nie jak wcześniej planowano do końca 2020 roku.
REKLAMA |

Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
REKLAMA |
REKLAMA |