Farnell i Würth Elektronik podejmują współpracę mającą na celu zapewnienie sprawniejszej łączność IoT dzięki wysokiej klasy rozwiązaniom komunikacji radiowej (RF) - FARNELL - CEWKI - WÜRTH ELEKTRONIK - KOMUNIKACJA RADIOWA - PROJEKTOWANIE IOT - ANTENY RF
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell i Würth Elektronik podejmują współpracę mającą na celu zapewnienie sprawniejszej łączność IoT dzięki wysokiej klasy rozwiązaniom komunikacji radiowej (RF)
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell i Würth Elektronik podejmują współpracę mającą na celu zapewnienie sprawniejszej łączność IoT dzięki wysokiej klasy rozwiązaniom komunikacji radiowej (RF)

Farnell i Würth Elektronik podejmują współpracę mającą na celu zapewnienie sprawniejszej łączność IoT dzięki wysokiej klasy rozwiązaniom komunikacji radiowej (RF)

Firma Farnell ogłosiła nawiązanie współpracy z Würth Elektronik (WE), aby podkreślić korzyści płynące z wysokiej jakości komponentów RF, które odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu niezawodnej komunikacji bezprzewodowej, zarówno dla zastosowań konsumenckich, jak i przemysłowych.

Josh Ahern, Farnell Product Segment Leader dla Würth Elektronik, powiedział: „Kampania „WE connect dots!” powstała, aby zainspirować inżynierów projektowych do używania wysokiej jakości komponentów RF, ponieważ to właśnie one gwarantują niezawodne urządzenia o najwyższym poziomie wydajności. Warto jest zapoznać się z całą gamą wsparcia oferowanego przez Würth Elektronik, ponieważ wspiera ona w osiąganiu sukcesu”.

Oferta produktów Würth Elektronik obejmuje wszystkie niezbędne komponenty do urządzeń IoT (Internet rzeczy), takich jak cewki indukcyjne i kondensory RF, anteny chipowe i prętowe, filtry chipowe i symetryzatory oraz złącza koncentryczne i moduły radiowe wymagane do montażu wszelkiego rodzaju interfejsów bezprzewodowych.

Anteny scalone wyróżniają się bardzo dobrą wydajnością w niewielkich konstrukcjach, w których nie ma możliwości wprowadzania dużych modyfikacji. Anteny prętowe są wydajne w zastosowaniach, w których nie ma ograniczeń związanych z ilością dostępnej przestrzeni. Bardzo doświadczeni inżynierowie projektowi mogą również wybrać anteny PCB, które doskonale sprawdzają się w zastosowaniach wymagających dużej miniaturyzacji.

Klienci mogą również zamówić zestaw do dopasowywania anteny umożliwiający wybór anteny spełniającej wszystkie oczekiwania.

W przypadku filtrów i symetryzatorów firma Würth Elektronik oferuje wielowarstwowe dolno- i górnoprzepustowe filtry chipowe WE-LPF i WE-BPF wyróżniające się niską tłumiennością wtrąceniową oraz wysokim tłumieniem zaporowym z gwarantowaną charakterystyką użytkową. Wielowarstwowy symetryzator chipowy WE-BAL to 2 W symetryzator SMT o niskim tłumieniu i zbalansowanej impedancji od 50 do 200 Ω przystosowany do pracy w szerokim zakresie temperatur.

Kondensatory z gamy WE obejmują kondensatory MLCC wysokiej częstotliwości WCAP-CSRF o niskiej pojemności i wysokiej tolerancji; hermetycznie zamknięte kryształy WE-XTAL (zarówno modele SMT, jak i THT); oraz szeroką gamę konfigurowalnych złączy koncentrycznych.

Cewki indukcyjne RF obejmują kompaktowe lub niewielkie cewki indukcyjne RF, wielowarstwowe ceramiczne cewki indukcyjne WE-MK i cienkowarstwowe cewki indukcyjne WE-TCI, a także wysokowydajne cewki indukcyjne z rdzeniem powietrznym WE-CAIR i przystępne cenowo ceramiczne cewki indukcyjne WE-KI nawijane.

Josh Ahern z firmy Farnell dodał: „Sukces IoT zależy w głównej mierze od sprawnej i niezawodnej łączności RF, którą możemy z dumą udostępnić naszym klientom dzięki szerokiej wiedzy eksperckiej firmy Würth Elektronik”.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
pl.farnell.com
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl