Trinasolar zaprezentuje zmodernizowane rozwiązania na targach Intersolar Europe 2024 - FOTOWOLTAIKA - INTERSOLAR - TRINA SOLAR
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Trinasolar zaprezentuje zmodernizowane rozwiązania na targach Intersolar Europe 2024
drukuj stronę
poleć znajomemu

Trinasolar zaprezentuje zmodernizowane rozwiązania na targach Intersolar Europe 2024

Trinasolar zaprezentuje zmodernizowane rozwiązania na targach Intersolar Europe 2024
fot. Trinasolar

Trinasolar, światowy lider w dziedzinie inteligentnych rozwiązań fotowoltaicznych i magazynowania energii, zaprezentuje swoje innowacyjne produkty i rozwiązania na tegorocznych targach The smarter E Europe i Intersolar Europe, przedstawiając dwa zmodernizowane systemy: system magazynowania energii Elementa 2 oraz inteligentny tracker Vanguard 1P zoptymalizowany pod kątem modułów Vertex N.

Największe europejskie targi branży energetycznej i energii słonecznej odbędą się w Monachium w dniach 19-21 czerwca 2024 r.. Trinasolar zaprezentuje kompleksowe portfolio produktów na skalę użytkową, komercyjną, przemysłową oraz mieszkaniową, w tym moduły fotowoltaiczne, konstrukcje montażowe oraz systemy magazynowania energii.

Gonzalo de la Viña, prezes Trinasolar na Europę, powiedział: "Intersolar to wyjątkowe, wyczekiwane wydarzenie, a nasze europejskie zespoły są podekscytowane, że mogą przyjechać i spotkać się z długoletnimi, jak i nowymi partnerami biznesowymi. Wspaniale jest brać udział w tym wydarzeniu w Monachium po raz kolejny. Odwiedzający stoisko będą jednymi z pierwszych, którzy zobaczą nasz najnowocześniejszy akumulatorowy system magazynowania energii Elementa 2, a także nasz zaawansowany i zmodernizowany tracker Vanguard 1P. Oba produkty stanowią krok naprzód w kierunku wysoce innowacyjnych i popularnych rozwiązań w zakresie czystej energii".

Prezentowane rozwiązania na skalę użytkową

Wydarzenie będzie okazją do zapoznania się z produktami Elementa 2 oraz Vanguard 1P. Platforma Elementa 2 to zaawansowany, elastyczny i wysokowydajny system magazynowania energii dla dużych inwestycji fotowoltaicznych. Jest ona wyposażona w autorskie ogniwa LFP firmy Trina i obejmuje ulepszoną konstrukcję modułu, precyzyjne zarządzanie temperaturą dzięki inteligentnej technologii chłodzenia cieczą oraz solidny system przeciwpożarowy. Platforma Elementa 2 to coś więcej niż tylko produkt, oferuje ona kompleksowe rozwiązanie poparte dziesięcioleciami doświadczenia w branży, lokalnym wsparciem i zaangażowaniem w innowacje.

Z kolei Vanguard 1P, ulepszony inteligentny system nadążny zostanie wprowadzony na rynek europejski właśnie podczas targów Intersolar 2024. Ten model obejmuje najnowocześniejszy system wielosilnikowy wyposażony w napęd obrotowy i system bi-damper. Jego innowacyjna konstrukcja minimalizuje czas oscylacji, wspierając stabilność i poprawiając dynamiczną reakcję przy jednoczesnym podniesieniu krytycznego progu prędkości wiatru. Nowy system łączy się bezproblemowo z serią ultrawydajnych modułów fotowoltaicznych typu n i-TOPCon Vertex N firmy Trinasolar, mieszcząc do trzech pełnych ciągów modułów Vertex N 720+.

Seria Vertex N jest skierowana do segmentu dużych farm fotowoltaicznych i zapewnia wysoką sprawność, niską degradację i lepsze uzyski energii, a na targach Intersolar 2024 będzie reprezentowana przez moduły bifacjalne Vertex N 720W+ i Vertex N 625W+. Wystawiony zostanie również FixOrigin, produkt z portfolio konstrukcji montażowych Trinasolar o stałym nachyleniu, dedykowany na farmy fotowoltaiczne. Jest on w pełni kompatybilny z modułami wielkoformatowymi i został zaprojektowany z myślą o szybkiej instalacji, wysokiej elastyczności i kompatybilności.

Europejski zespół Trinasolar International Systems Business Unit będzie obecny na wydarzeniu, dając odwiedzającym możliwość poznania pełnego zakresu możliwości Trinasolar w zakresie rozwoju i obsługi dużych projektów solarnych.

Odnawialne źródła energii dla gospodarstw domowych i C&I

W 2023 r. firma Trinasolar wprowadziła na rynek serię modułów Vertex S+ typu n i-TOPCon do dachów, które jako pierwsze na rynku charakteryzują się ultra cienką, lekką konstrukcją z podwójnym szkłem. Targi Intersolar 2024 będą okazją do zobaczenia z bliska serii Vertex S+, w tym niedawno dodanego Vertex S+ Full Black dla doskonałej estetyki mieszkaniowej, a także nowego Vertex S+ 500W+, zapewniającego najniższy koszt systemu w zastosowaniach komercyjnych i przemysłowych. Te dwa nowe panele dołączają do podstawowego produktu Vertex S+, charakteryzującego się mocą wyjściową do 455 W i maksymalną wydajnością 22,8% oraz Vertex S+ Clear Black, bardzo wszechstronnej opcji bifacjalnej do różnych zastosowań dachowych.

Dodatkiem do rozszerzanej oferty dachowej jest nowe rozwiązanie do magazynowania energii w gospodarstwach domowych, którego dalsze szczegóły zostaną wkrótce udostępnione.

"W Trinasolar tworzymy przyszłościową energię dla Europy w ramach projektów mieszkaniowych, C&I i użyteczności publicznej, a także wspieramy pracę zespołową w branży odnawialnych źródeł energii, aby dążyć do przyszłości zerowej netto. Z niecierpliwością czekamy na The smarter E i Intersolar, które będą doskonałą okazją do nawiązania kontaktów z kolegami z branży, którzy podzielają naszą wizję transformacji w kierunku zielonej energii", podsumował De la Viña.

Źródło: Trinasolar 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl