Techniczny przewodnik po rozwiązaniach do ładowania pojazdów elektrycznych - ELEKTROMOBILNOŚĆ - ŁADOWANIE POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH - STACJE ŁADOWANIA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Techniczny przewodnik po rozwiązaniach do ładowania pojazdów elektrycznych
drukuj stronę
poleć znajomemu

Techniczny przewodnik po rozwiązaniach do ładowania pojazdów elektrycznych

Techniczny przewodnik po rozwiązaniach do ładowania pojazdów elektrycznych
fot. Farnell

Nowy przewodnik po rozwiązaniach opracowany przez ekspertów firmy Farnell jest już dostępny i zawiera najistotniejsze informacje dotyczące technologii ładowania pojazdów elektrycznych

Farnell ogłasza publikację najnowszego przewodnika po rozwiązaniach koncentrujących się na stacjach ładowania pojazdów elektrycznych. Przewodnik jest źródłem kompleksowych informacji o wszystkich aspektach rozwoju stacji ładowania pojazdów elektrycznych, od zarządzania energią po łączność i bezpieczeństwo.

Dokument uwzględnia różnorodność wymogów stacji ładowania pojazdów elektrycznych i ich odpowiednie zastosowania, uwzględniając tempo, w jakim pojawiają się one na osiedlach mieszkaniowych, w kompleksach handlowych, miejscach pracy, przestrzeniach publicznych oraz wyznaczonych miejscach do ładowania floty korporacyjnej. Bez względu na to, czy deweloper tworzy nowe rozwiązanie do sporadycznego ładowania pojazdów, czy też innowacyjne stacje szybkiego ładowania dla podróżujących, ten przewodnik ułatwi szybsze i pewniejsze opracowanie idealnej infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych do danego zastosowania.

 - Opracowanie tego przewodnika wymagało wielu godzin pracy ekspertów. Zespół autorów uznał, że warto podzielić się wiedzą, aby mieć pewność, że osoby, które angażują się w opracowanie rozwiązań do ładowania pojazdów elektrycznych, będą mogły uzyskać odpowiedzi, które pozwolą im podejmować szybsze decyzje i upewnić się co do słuszności podejmowanych działań. Jesteśmy przekonani, że cała ta wiedza, i nie tylko, jest zawarta w treści przewodnika, dlatego jest on przydatnym narzędziem, które obejmuje również istotne informacje techniczne”- powiedizał Ankur Tomar, Regional Solutions Marketing Manager w firmie Farnell.

Oprócz nowego przewodnika po rozwiązaniach firma Farnell zgromadziła bogate zasoby online na stronie dedykowanej rozwiązaniom do ładowania pojazdów elektrycznych – od szczegółów dotyczących modułów dystrybucji zasilania, ochrony wejść, złączy i bezpieczeństwa płatności po mikrokontrolery, sterowniki PLC i wszystko, co pomiędzy tymi elementami. Biblioteka materiałów dotyczących pojazdów elektrycznych jest już dostępna i obejmuje nie tylko szczegółowe informacje na temat praktycznego zastosowania oraz działania, ale także dane o każdym produkcie wraz z cenami.

 - To jest najbardziej kompleksowy zbiór materiałów, jaki kiedykolwiek opracowaliśmy. Potwierdza to wagę, jaką przywiązujemy do ładowania pojazdów elektrycznych i powiązanych rynków. To wyjątkowo cenne źródło informacji w odniesieniu do przejścia na bardziej oszczędne wykorzystanie energii - dodaje Ankur.

Przewodnik firmy Farnell po rozwiązaniach dotyczących pojazdów elektrycznych jest dostępny tylko w języku angielskim i można go pobrać na stronie https://pl.farnell.com/a-comprehensive-guide-to-ev-charging-trc-wp

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
pl.farnell.com
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl