Przyszłość bezpieczeństwa w inteligentnych domach tematem webinaru Mouser Electronics i Infineon Technologies - SECURITY - SMART HOME - MOUSER ELECTRONICS - MATTER - INFINEON TECHNOLOGIES
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Przyszłość bezpieczeństwa w inteligentnych domach tematem webinaru Mouser Electronics i Infineon Technologies
drukuj stronę
poleć znajomemu

Przyszłość bezpieczeństwa w inteligentnych domach tematem webinaru Mouser Electronics i Infineon Technologies

Przyszłość bezpieczeństwa w inteligentnych domach tematem webinaru Mouser Electronics i Infineon Technologies
fot. Mouser Electronics

Mouser Electronics jako dystrybutor z najszerszym wyborem półprzewodników i komponentów elektronicznych i specjalista od wprowadzania na rynek nowych produktów (NPI), nawiązał współpracę z Infineon Technologies, aby zapewnić społeczności inżynierów nowe webinarium zatytułowane Secured Smart Access: Building the Future of Smart Homes. Bezpłatne webinarium odbędzie się 18 czerwca 2024 r. o godzinie 17:00 czasu środkowoeuropejskiego.

Wraz z postępem i rozwojem nasze domy nie są już tylko siecią prostych, połączonych ze sobą urządzeń. Są to teraz „inteligentne” systemy zdolne do automatyzacji złożonych operacji, od strefowych systemów klimatyzacji po inteligentne zamki do drzwi, w wyniku czego każdy punkt dostępu stanowi krytyczne zagrożenie dla bezpieczeństwa, którym należy zarządzać. Zapotrzebowanie na inteligentne urządzenia domowe, które są zarówno przyjazne dla użytkownika, jak i bezpieczne, jest wyższe niż kiedykolwiek, a istnieje wiele czynników i wyzwań, które należy wziąć pod uwagę. 

Uczestnicy webinaru uzyskają cenny wgląd w kluczowe rozwiązania, które mogą poprawić bezpieczeństwo w inteligentnych budynkach, takie jak kamery monitorujące i IP, wideodomofony, inteligentne zamki, automatyczne systemy otwierania bram i drzwi oraz zintegrowane systemy alarmowe. Uczestnicy dowiedzą się również, w jaki sposób standard Matter poprawi interoperacyjność urządzeń oraz uprości wdrażanie i instalację, pomagając przyspieszyć ewolucję systemów inteligentnego domu.

Biorąc udział w tym webinarium, uczestnicy dowiedzą się więcej o:

 • Fundamentalnych elementy przyszłości inteligentnych domów - bezpieczeństwa, ochrony, interoperacyjności i wygody.
 • Najlepsze praktyki projektowania inteligentnych urządzeń do smart home,
 • Przyszłość inteligentnych domów poprzez rzeczywiste przykłady przypadków użycia inteligentnego bezpiecznego dostępu.
 • Inteligentne rozwiązania domowe Infineon dla aplikacji z zabezpieczonym dostępem. Wyróżnione produkty, które mogą pomóc w rozwiązywaniu wyzwań związanych z inteligentnym dostępem, obejmują:
  • AIROC™ CYW20829 BLUETOOTH® LE MCU, który jest wysoce zintegrowanym modułem komunikacyjnym, wraz z bezpiecznym środowiskiem uruchamiania/wykonywania i akceleracją kryptograficzną.
  • Zestaw PSoC™ 62S2 Wi-Fi® BLUETOOTH® Pioneer Kit, który umożliwia szybki rozwój MCU z serii PSoC 62 firmy Infineon.
  • OPTIGA™ Trust M MTR, który jest odpornym na manipulacje rozwiązaniem sprzętowym, zaprojektowanym do integracji z dowolnym MCU/SoC i działającym jako dyskretne rozwiązanie bezpieczeństwa w połączeniu z usługą Matter provisioning.
  • Platforma ModusToolbox™, która jest nowoczesnym, rozszerzalnym ekosystemem programistycznym, obsługującym szeroką gamę mikrokontrolerów Infineon i pomagającym przyspieszyć rozwój bezpiecznych rozwiązań inteligentnego domu.

Webinarium poprowadzi Hassan Kamel, Technical Marketing Engineer, Mouser Electronics, a gościnnie wystąpi Declan Starr, Director of Marketing for Smart Home Applications, Infineon.

Aby zarejestrować się na to bezpłatne webinarium, odwiedź stronę: https://emea.info.mouser.com/webinar-Infineon-smarthome-emea/.

Aby dowiedzieć się więcej o firmie Infineon, odwiedź stronę: https://eu.mouser.com/manufacturer/infineon/.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Mouser Electronics Poland
Mouser Electronics Poland
ul. Wyscigowa 56e, Wrocław
tel.  +48 71 749 74 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl