Skalowalne zestawy AI/ML firmy Renesas przyspieszają projektowanie aplikacji Edge - PMOD - MOUSER ELECTRONICS - RENESANS ELECTRONICS
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Skalowalne zestawy AI/ML firmy Renesas przyspieszają projektowanie aplikacji Edge
drukuj stronę
poleć znajomemu

Skalowalne zestawy AI/ML firmy Renesas przyspieszają projektowanie aplikacji Edge

Skalowalne zestawy AI/ML firmy Renesas przyspieszają projektowanie aplikacji Edge

Mouser Electronics, Inc., autoryzowany globalny dystrybutor najnowszych komponentów elektronicznych i produktów automatyki przemysłowej, oferuje obecnie zestawy referencyjne RA6M3 AI/ML i RA4E1 AI/ML firmy Renesas Electronics. Te zestawy referencyjne to kompletne rozwiązania referencyjne zaprojektowane w celu uproszczenia integracji technologii sztucznej inteligencji (AI) i uczenia maszynowego (ML) z systemami brzegowymi i punktami końcowymi. Oparte na 32-bitowych mikrokontrolerach RA6M3 i RA4E1, zestawy umożliwiają szybki rozwój aplikacji analitycznych, audio i wizyjnych w czasie rzeczywistym.

Zestawy referencyjne RA6M3 AI/ML i RA4E1 AI/ML, dostępne w Mouser, zostały zaprojektowane w celu sprostania wyzwaniom inżynieryjnym i rozwojowym, przed którymi często stają projektanci systemów. Każdy zestaw oferuje wiele interfejsów do pracy jako centralny węzeł do zbierania danych z różnych czujników do analizy w czasie rzeczywistym, audio lub aplikacji AI/ML opartych na wizji. Zestaw referencyjny RA6M3 zawiera sześć złączy Pmod, a zestaw RA4E1 trzy. Oba zestawy są wyposażone w Can FD, USB Type-C™, port debugowania Segger J-Link® i port równoległy kamery. Zestaw RA6M3 dodaje również moduł kamery i port Ethernet dla dodatkowej łączności. Wbudowane urządzenie śledzące MEMS ze zintegrowanym czujnikiem temperatury i dwoma mikrofonami MEMS umożliwia pozycjonowanie i rozpoznawanie dźwięku. Moduł TFT z rezystancyjnym panelem dotykowym zapewnia interfejs człowiek-maszyna (HMI) i jest wykorzystywany w przykładowych aplikacjach.

Zestawy rozwojowe AI/ML są w pełni kompatybilne z elastycznym pakietem oprogramowania Renesas (FSP) i są obsługiwane przez oprogramowanie Reality AI Software for Real-time Analytics oraz Renesas Ready Partner Network dla określonych przypadków użycia. Zestawy zawierają przykłady aplikacji, które pomagają nowym użytkownikom rozpocząć pracę, a dostępny ekosystem i oprogramowanie AI/ML umożliwiają im opracowywanie własnych rozwiązań.

Aby dowiedzieć się więcej o zestawie referencyjnym RA6M3 AI/ML, odwiedź stronę https://eu.mouser.com/new/renesas/renesas-rtk0eg0001-reference-kit/.

Aby dowiedzieć się więcej o zestawie referencyjnym RA4E1 AI/ML, odwiedź stronę https://eu.mouser.com/new/renesas/renesas-rtk0eg0002-reference-kit/.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Mouser Electronics Poland
Mouser Electronics Poland
ul. Wyscigowa 56e, Wrocław
tel.  +48 71 749 74 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl