KENO wprowadza na rynek OZE rozwiązania Sigenergy do magazynowania i optymalizacji zużycia energii - FOTOWOLTAIKA - OZE - FALOWNIKI - MAGAZYNOWANIE ENERGII - KENO ENERGY - SIGENERGY
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności KENO wprowadza na rynek OZE rozwiązania Sigenergy do magazynowania i optymalizacji zużycia energii
drukuj stronę
poleć znajomemu

KENO wprowadza na rynek OZE rozwiązania Sigenergy do magazynowania i optymalizacji zużycia energii

KENO wprowadza na rynek OZE rozwiązania Sigenergy do magazynowania i optymalizacji zużycia energii
fot. KENO
W dzisiejszym dynamicznym świecie zwiększająca się świadomość ekologiczna i potrzeba zmiany sposobu pozyskiwania, wykorzystywania oraz magazynowania energii wymuszają poszukiwanie nowych rozwiązań. Nowa marka Sigenergy wkracza na polski rynek z ciekawymi rozwiązaniami dostosowanymi do obecnych realiów. Co to za firma i dlaczego warto zwrócić na nią uwagę?

Zielone rozwiązania producenta

W obliczu rosnących kosztów energii oraz coraz większej świadomości ekologicznej, inwestycja w rozwiązania takie, jak Sigenergy staje się coraz bardziej atrakcyjna. Dzięki możliwości magazynowania energii elektrycznej i optymalizacji jej wykorzystania prosumenci mogą oszczędzać na rachunkach za prąd, jednocześnie dbając o środowisko. Wdrażając innowacyjne technologie na polskim rynku, Sigenergy i KENO pokazują, że energia odnawialna staje się coraz bardziej dostępna i opłacalna dla każdego. To krok w kierunku bardziej zrównoważonej przyszłości, którą warto wesprzeć i w której warto uczestniczyć

Sigenergy to marka, która przynosi nową jakość zarówno dla instalacji domowych, jak i biznesowych. Rozpoznawalna na rynkach Europy Zachodniej, dzięki współpracy z firmą KENO, od 2024 staje się również dostępna dla polskiego rynku OZE. Jej urządzenia sprawdzą się wszędzie tam, gdzie poszukiwane są innowacyjne, ekologiczne rozwiązania o dużej pojemności magazynowania, a ograniczone jest miejsce montażu.

Energetyczna rewolucja

Co wyróżnia Sigenergy spośród innych marek na rynku? Przede wszystkim, firma stawia na jakość, niezawodność i zaawansowane technologicznie rozwiązania. Ich falowniki o zakresie mocy od 5 do 25 kW mają możliwość obsługi modułów bateryjnych o pojemnościach 5 i 8 kWh. Moduły bateryjne można zaś szybko i sprawnie łączyć w jeden zestaw, dostosowując je do aktualnych potrzeb użytkownika. Urządzenia zaprojektowane zostały z myślą o maksymalnej efektywności, bezpieczeństwie oraz łatwości obsługi, co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i dla przedsiębiorstw czy dużych instytucji. Urządzenie wyposażone jest w zasilanie awaryjne 3 faz, co pozwala na niezależność energetyczną nawet w przypadku awarii sieci energetycznej. Dzięki komfortowej w użytkowaniu aplikacji mobilnej mySigen wykorzystującej zasoby sztucznej inteligencji (AI) możliwy jest monitoring oraz inteligentne zarządzanie energią, aby uzyskać możliwie najlepszą wydajność systemu.

Autoryzowany dystrybutor w Polsce

Warto podkreślić, że Sigenergy pojawił się na polskim rynku dzięki współpracy z renomowanym dystrybutorem - firmą KENO Energy z Gliwic, która od lat znajduje się w czołówce rynku energii odnawialnej w Polsce i Europie. Dostarcza klientom najwyższej jakości produkty i usługi z zakresu fotowoltaiki, baterii magazynowych oraz systemów zarządzania energią.

Jako ekspert w dziedzinie energii odnawialnej, KENO doskonale rozumie potrzeby klientów i widzi ogromny potencjał rozwiązań oferowanych przez Sigenergy. Jako główny dystrybutor w Polsce, KENO umożliwia klientom łatwy dostęp do tych innowacyjnych produktów, zapewniając kompleksową obsługę techniczną oraz wsparcie na każdym etapie procesu zakupu i instalacji.

Źródło: PAP/KENO Energy

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl