Przyszłość miniaturyzacji technologii w nowej serii interaktywnych treści od Mouser Electronics i Molex - CZUJNIKI - MINIATURYZACJA - MEDICAL - AUTOMOTIVE - MOLEX - INTERNET RZECZY - PROJEKTOWANIE IOT - MOUSER ELECTRONICS - ZŁĄCZA RF
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Przyszłość miniaturyzacji technologii w nowej serii interaktywnych treści od Mouser Electronics i Molex
drukuj stronę
poleć znajomemu

Przyszłość miniaturyzacji technologii w nowej serii interaktywnych treści od Mouser Electronics i Molex

Przyszłość miniaturyzacji technologii w nowej serii interaktywnych treści od Mouser Electronics i Molex

Wspierająca innowacje firma Mouser Electronics, Inc. będąca liderem w dziedzinie wprowadzania nowych produktów (NPI) ogłosiła nową serię interaktywnych treści we współpracy z firmą Molex, globalnym liderem w dziedzinie elektroniki i innowatorem w dziedzinie łączności.

The Future of Miniaturisation in Technology zawiera artykuły, filmy i infografikę badające czołowe trendy miniaturyzacji kształtujące naszą "połączoną" przyszłość. Treści obejmują miniaturyzację w zastosowaniach AR/VR, medycznych i konsumenckich urządzeniach do noszenia, mmWave, IoT i motoryzacyjnych.

Seria treści prezentuje również wiele kluczowych produktów firmy Molex, które odgrywają ważną rolę w podejmowaniu wyzwań projektowych związanych z miniaturyzacją. Prezentowane rozwiązania obejmują złącza RF Molex SMP-MAX and SMP-MAX EVO 50Ω. Te mikrominiaturowe złącza oferują opcje wciskania i zatrzaskiwania oraz konfiguracje zarówno do montażu powierzchniowego, jak i przewlekanego. Wysoka moc znamionowa do ponad 300 W przy 2,7 GHz zapewnia doskonałą wydajność wzmacniaczy RF.

Złącza Molex Quad-Row typu płytka-płytka zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić wysoką moc w kompaktowej obudowie. Dzięki tym złączom o wysokiej gęstości projektanci mogą dołączać więcej funkcji, czujników i funkcjonalności do coraz ciaśniejszych przestrzeni bez uszczerbku dla wydajności urządzenia. Złącza te są idealne dla urządzeń AR/VR i innych urządzeń typu wearables.

Czujniki indukcyjne Molex Contrinex są wytrzymałe, samodzielne i zawierają zintegrowane łącze IO, dzięki czemu idealnie nadają się do zastosowań o ograniczonej przestrzeni. Czujniki te charakteryzują się dużym zakresem wykrywania i inteligentnym systemem komunikacji, który stale monitoruje dane procesowe i diagnozuje stan czujnika. Ich jednoczęściowa obudowa ze stali i aluminium zapewnia solidną ochronę mechaniczną i chemiczną przed ekstremalnymi warunkami. Niewielkie rozmiary czujników indukcyjnych Contrinex sprawiają, że nadają się one do integracji w maszynach, urządzeniach, a nawet w miejscach niebezpiecznych lub trudno dostępnych, zapewniając skalowalne i elastyczne rozwiązanie do modernizacji procesów przemysłowych.

Aby zapoznać się z interaktywną treścią The Future of Miniaturisation in Technology, odwiedź stronę https://eu.mouser.com/molex-miniaturization-ebook/

Aby dowiedzieć się więcej o firmie Molex, odwiedź stronę https://eu.mouser.com/manufacturer/molex/

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Mouser Electronics Poland
Mouser Electronics Poland
ul. Wyscigowa 56e, Wrocław
tel.  +48 71 749 74 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl