Bezpłatny webcast o układach FPGA firmy Intel® Programmable Solutions Group (PSG) - INTEL - FPGA - WEBCAST - MOUSER ELECTRONICS - UKŁADY FPGA
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Bezpłatny webcast o układach FPGA firmy Intel® Programmable Solutions Group (PSG)
drukuj stronę
poleć znajomemu

Bezpłatny webcast o układach FPGA firmy Intel® Programmable Solutions Group (PSG)

Bezpłatny webcast o układach FPGA firmy Intel® Programmable Solutions Group (PSG)

Mouser Electronics, wiodący w branży dystrybutor wprowadzający na rynek nowe produkty (NPI), zaprasza swoich klientów do udziału w webcaście FPGA Vision firmy Intel prowadzonym przez dyrektor generalną Intel® Programmable Solutions Group (PSG) Sandrę Riverę i dyrektor ds. operacyjnych Shannon Poulin.

Bezpłatny webcast nadawany w języku angielskim będzie dostępny w różnych strefach czasowych z lokalnymi napisami w dniach 29 lutego, 1 marca i 4 marca 2024 roku. Aby się zarejestrować, odwiedź stronę https://webinar.intel.com/2024-fpga-vision-webinar?specsrc=mouser

Intel ogłosił zamiar wydzielenia jako samodzielnej firmy Programmable Solutions Group (PSG), która zajmuje się projektowaniem i produkcją układów FPGA firmy Intel. Mouser jest globalnym autoryzowanym dystrybutorem układów FPGA i innych produktów Intel. Podczas webcastu zaprezentowane zostaną nowe narzędzia wspomagające i pokazy demonstracyjne dotyczące wyzwań związanych z wydajnością, mocą i elastycznością w projektach nowej generacji w wielu branżach. Dyskusja obejmie sposób, w jaki najnowsze wyzwania związane ze sztuczną inteligencją w różnych branżach są rozwiązywane przez układy FPGA Intel Agilex®. Uczestnicy dowiedzą się więcej o transformacji PSG w niezależnego producenta FPGA i o tym, jak przyspieszy to innowacje w branży.

Jako autoryzowany globalny dystrybutor Intel®, Mouser będzie nadal oferować innowacyjne technologie firmy, w tym nową markę Intel PSG i produkty takie jak układy FPGA Arria® 10Cyclone® V oraz zestawy rozwojowe FPGA Stratix® V GX i Agilex® F-Series. Aby dowiedzieć się więcej o produktach Intel® dostępnych w Mouser, odwiedź stronę https://eu.mouser.com/manufacturer/intel/.

Aby zapisać się na webcast Intel® FPGA Vision, przejdź na stronę: https://webinar.intel.com/2024-fpga-vision-webinar?specsrc=mouser.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Mouser Electronics Poland
Mouser Electronics Poland
ul. Wyscigowa 56e, Wrocław
tel.  +48 71 749 74 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl