Kompleksowe centrum zasobów Mouser Electronics dla inżynierów tworzących urządzenia do noszenia - MONITOROWANIE - ANALOG DEVICES - SMARTWATCH - WEARABLE ELECTRONIC - MOUSER ELECTRONICS - QORVO - SCIOSENCE - AMS OSRAM - CZUJNIKI DRUKOWANE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Kompleksowe centrum zasobów Mouser Electronics dla inżynierów tworzących urządzenia do noszenia
drukuj stronę
poleć znajomemu

Kompleksowe centrum zasobów Mouser Electronics dla inżynierów tworzących urządzenia do noszenia

Kompleksowe centrum zasobów Mouser Electronics dla inżynierów tworzących urządzenia do noszenia

Mouser Electronics, wspierający innowacje lider wprowadzania nowych produktów na rynek (NPI), zapewnia projektantom i inżynierom dostęp do aktualnych i zaufanych zasobów za pośrednictwem kompleksowego centrum zasobów dotyczących urządzeń do noszenia (wearable). Od smartwatchów i monitorów fitness po świat rozszerzonej rzeczywistości (AR) i zestawów słuchawkowych wirtualnej rzeczywistości (VR), Mouser zagłębia się w wiele tematów, trendów, rozwiązań i produktów, aby zapewnić inżynierom niezbędne informacje i sprzęt do dalszego rozwoju sfery technologii noszenia.

Wraz z rosnącą liczbą firm i osób włączających urządzenia do noszenia do swojego codziennego życia, ważne jest, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w tej dziedzinie. Mouser oferuje wnikliwe publikacje, takie jak Weird, Wacky, Wearables, które pojawiają się na rynku, aby zmieniać sposób, w jaki żyjemy - zapewniając inżynierom wiedzę o nowościach i sposobach tworzenia własnych aplikacji poprzez obszerny katalog produktów, eBooków, artykułów i blogów.

Wraz z postępem technologicznym, różne punkty informacji, które możemy gromadzić, takie jak parametry życiowe za pomocą drukowanych czujników stają się bardziej dokładne i użyteczne - wzmacniając nową erę technologii wearble. Centrum Mousera zapewnia wszystko, czego inżynierowie będą potrzebować do projektowania urządzeń, które mogą obsługiwać aplikacje, w tym wygodę śledzenia kondycji i wzorców snu, a także bardziej kluczowe aplikacje, takie jak monitorowanie stanu zdrowia pacjentów w stanie krytycznym. 

W przypadku rozwiązań do noszenia, Mouser oferuje najszerszy w branży wybór półprzewodników i komponentów elektronicznych, w tym następujące przykłady:

  • Układy MAX8614x do pulsoksymetru i czujniki tętna firmy Analog Devices, Inc. (ADI) są idealne do szerokiej gamy zastosowań z czujnikami optycznymi, takich jak pulsoksymetria i wykrywanie tętna. Charakteryzują się zoptymalizowaną architekturą dla transmisyjnego i refleksyjnego tętna, a także bardzo niskim poborem mocy dla urządzeń do noszenia na ciele.
  • Zintegrowany analogowy interfejs AS7058 firmy ams OSRAM to urządzenie do monitorowania wielu parametrów życiowych, które zapewnia kompletny fotopletyzmogram, elektrokardiogram, impedancję ciała i aktywność elektrodermalną. Dzięki wielu systemom monitorowania aktywności, czujnik może mierzyć skład ciała i zawartość wody w skórze do zastosowań od opasek fitness po plastry medyczne.
  • Cyfrowy czujnik wielogazowy z tlenkiem metalu ENS161 firmy ScioSense jest oparty na technologii tlenku metalu (MOX) z czterema elementami czujnikowymi. Czujnik wielogazowy ENS161 umożliwia urządzeniom ubieralnym ciągłe monitorowanie jakości powietrza. Czujnik został zaprojektowany w trybie pracy o niskim poborze mocy, zmniejszając zużycie energii do 700 μA w pakiecie LGA 3 mm × 3 mm × 0,9 mm.
  • Moduł front-end QM45500 Wi-Fi® 7 od Qorvo oferuje zintegrowaną technologię dopasowania i wydajność układu dla różnych aplikacji. Moduł jest zoptymalizowany pod kątem szerokiego zakresu roboczego od 3 V do 5 V, dzięki czemu idealnie nadaje się do zapewnienia łączności bezprzewodowej w urządzeniach do noszenia.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę: https://resources.mouser.com/wearables/

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Mouser Electronics Poland
Mouser Electronics Poland
ul. Wyscigowa 56e, Wrocław
tel.  +48 71 749 74 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl