Mouser uzyskuje certyfikaty SOC2 Type2, ISO 27001 Stage 2 i Cyber Essentials, potwierdzając swoje zaangażowanie w bezpieczeństwo danych - PRZETWARZANIE DANYCH - CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA - MOUSER ELECTRONICS - BEZPIECZEŃSTWO DANYCH - SOC2 - ISO 27001 - CYBER ESSENTIALS
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Mouser uzyskuje certyfikaty SOC2 Type2, ISO 27001 Stage 2 i Cyber Essentials, potwierdzając swoje zaangażowanie w bezpieczeństwo danych
drukuj stronę
poleć znajomemu

Mouser uzyskuje certyfikaty SOC2 Type2, ISO 27001 Stage 2 i Cyber Essentials, potwierdzając swoje zaangażowanie w bezpieczeństwo danych

Mouser uzyskuje certyfikaty SOC2 Type2, ISO 27001 Stage 2 i Cyber Essentials, potwierdzając swoje zaangażowanie w bezpieczeństwo danych

Mouser Electronics, wspierający innowacje lider we wprowadzaniu nowych produktów do obrotu (NPI), ogłasza pomyślne ukończenie procesu uzyskania certyfikatu SOC 2 (System and Organization Controls 2 Type II), a także uzyskanie certyfikatu ISO 27001 oraz Cyber Essentials. Klienci firmy Mouser mogą mieć pewność, że stosuje ona rygorystyczne procesy mające na celu ochronę bezpieczeństwa, prywatności i dostępności jej danych, systemów i produktów, które są w 100% autoryzowane przez ponad 1200 producentów półprzewodników i komponentów elektronicznych.

Kierując się najwyższymi standardami bezpieczeństwa danych, firma Mouser skupia się na zarządzaniu bezpieczeństwem cybernetycznym i minimalizowaniu ryzyka poprzez kompleksowy system zarządzania bezpieczeństwem informacji (ISMS). Rejestracja zgodnie z tymi złotymi standardami gwarantuje, że firma Mouser w pełni angażuje się w ochronę ich informacji.

„Certyfikaty SOC2 Type2, ISO 27001 Stage 2 i Cyber Essentials firmy Mouser są dowodem naszego niezachwianego zaangażowania w bezpieczeństwo i zgodność z przepisami” – powiedział Raju Shah, starszy wiceprezes ds. usług informacyjnych w Mouser Electronics. „Jesteśmy podekscytowani faktem, że udało nam się spełnić, a nawet przekroczyć te standardy, i będziemy nadal inwestować w najlepsze praktyki i technologie, aby zapewnić bezpieczeństwo danych naszych klientów i producentów”.

SOC2, ISO 27001 i Cyber Essentials to zbiór norm krajowych i międzynarodowych, które wspierają wymagania SZBI. Ramy te pomagają organizacjom zarządzać zagrożeniami związanymi z bezpieczeństwem cybernetycznym i obejmują zasady, procesy i kontrole zaprojektowane w celu ochrony zasobów informacyjnych przed zagrożeniami.

Aby uzyskać certyfikat w ramach tych ram, firma Mouser musiała spełnić wszystkie rygorystyczne wymagania określone w normach. Obejmuje to opracowanie i wdrożenie polityki bezpieczeństwa informacji, ustanowienie procesów zarządzania ryzykiem, identyfikację ryzyka, wdrożenie kontroli w celu ograniczenia ryzyka i więcej środków.

Uzyskane certyfikaty przyznano w procesie pięciu niezależnych ocen przeprowadzonych w 2023 r. i Mouser będzie przechodzić okresowo ponowne oceny, aby utrzymać te najwyższe certyfikaty.

Więcej informacji na stronie: https://eu.mouser.com/trust/

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Mouser Electronics Poland
Mouser Electronics Poland
ul. Wyscigowa 56e, Wrocław
tel.  +48 71 749 74 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl