Mouser Electronics otwiera serwis z zasobami technicznymi dla inżynierów zajmujących się urządzeniami inteligentnego domu - SMART HOME - NORDIC SEMICONDUCTOR - MICROCHIP TECHNOLOGY - QORVO - AMPHENOL RF
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Mouser Electronics otwiera serwis z zasobami technicznymi dla inżynierów zajmujących się urządzeniami inteligentnego domu
drukuj stronę
poleć znajomemu

Mouser Electronics otwiera serwis z zasobami technicznymi dla inżynierów zajmujących się urządzeniami inteligentnego domu

Mouser Electronics otwiera serwis z zasobami technicznymi dla inżynierów zajmujących się urządzeniami inteligentnego domu
fot. Centrum zasobów technicznych Smart Home

Mouser Electronics Inc., wiodący dystrybutor wprowadzający nowe produkty do obrotu (NPI) dzięki swojemu wszechstronnemu centrum zasobów Smart Home, odkrywa, jak płynnie łączyć, kontrolować i automatyzować wszystkie nasze urządzenia domowe.

Mouser ułatwia i udostępnia nawigację po złożonych sieciach, w tym Matter, Thread i Wi-Fi 6, pomagając projektantom elektroniki nadążać za najnowszymi trendami. Systemy inteligentnego domu, które kiedyś były odizolowane, można zaprojektować tak, aby ze sobą współpracowały. 

Artykuły informacyjne, takie jak sposób korzystania ze zintegrowanej grafiki Microchip i zestawu ciekawostek dotykowych w celu umożliwienia automatyzacji domu, umożliwiają użytkownikom zdobywanie wiedzy dzięki dostosowanym treściom, popartym dziesięcioleciami doświadczenia czołowych liderów branży. Firma Mouser nawiązała współpracę z wiodącymi producentami, aby stworzyć to ekskluzywne centrum zasobów, które dokumentuje innowacyjne rozwiązania i najnowocześniejsze produkty, aby wspierać projektantów i profesjonalistów z branży w ich projektach domowych. Czytelnicy będą mogli zbudować inteligentniejszy dom dzięki dziesiątkom interesujących e-booków, artykułów i blogów szczegółowo opisujących znaczące postępy w dziedzinie łączności. 

Mouser oferuje najszerszy w branży wybór półprzewodników i komponentów elektronicznych, w tym następujące rozwiązania do zastosowań w inteligentnych domach: 

  • Rozwiązania Qorvo Wi-Fi 6 i 6E zapewniają szerszy zasięg dla całego inteligentnego domu, budynku biurowego lub przestrzeni zewnętrznej. Przy wielu standardach RF współistniejących z sieciami Wi-Fi, technologia filtrów BAW (Bulk Acoustic Wave) firmy Qorvo pomaga projektantom spełniać specyfikacje na poziomie systemu w Wi-Fi 6 i 6E, jednocześnie łagodząc zakłócenia krzyżowe. Obsługuje aplikacje takie jak budynki biurowe, routery bezprzewodowe, inteligentne domy i wiele innych.
  • Nordic Semiconductor nRF7002 Wi-Fi 6 Companion IC zapewnia płynną łączność i lokalizację opartą na Wi-Fi i jest przeznaczony do stosowania wraz z istniejącymi produktami Nordic nRF, a także szeroką gamą urządzeń hosta innych firm. Posiada procesor hosta nRF5340 połączony z nRF7002 poprzez QSPI.
  • M5Stack M5GO IoT Starter Kit V2.7 to ekonomiczny zestaw zawierający kontroler rdzenia M5GO + 6 jednostek rozszerzających o różnych funkcjach. Zawiera urządzenie uwierzytelniające Microsoft Azure, 16 MB pamięci flash i zintegrowany panel wyświetlacza HD IPS z różnymi sprzętowymi urządzeniami peryferyjnymi. Zestaw oferuje precyzyjnie dostrojone obwody RF zapewniające stabilną i niezawodną komunikację bezprzewodową oraz 2-calowy panel wyświetlacza IPS. Zestaw ten jest idealny do edukacji STEM, inteligentnych domów, kontrolerów IoT i nie tylko.
  • Płytka rozwojowa Espressif Systems ESP32-C6-DevKitC-1 integruje kompletne funkcje Wi-Fi, Bluetooth® LE, Zigbee® i wątku, z portami do zasilania płytki, a także do komunikacji z układem ESP32-C6. Płytka rozwojowa doskonale nadaje się do zastosowań takich jak automatyka przemysłowa, opieka zdrowotna i inteligentne domy.
  • Zewnętrzne anteny Amphenol RF wysyłają i odbierają sygnały RF i są zaprojektowane do współpracy z szeroką gamą interfejsów złączy RF lub do montażu bezpośrednio na płytce drukowanej. Anteny te są dostępne jako monopole lub dipole i są zwykle używane do transmisji i odbioru większej mocy. Anteny te są idealne do routerów bezprzewodowych, dekoderów, WLAN/WWAN, kamer monitorujących i aplikacji IoT. 
Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź https://resources.mouser.com/smart-home/
follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Mouser Electronics Poland
Mouser Electronics Poland
ul. Wyscigowa 56e, Wrocław
tel.  +48 71 749 74 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl