Solderstar prezentuje nowe technologie lutowania na targach Productronica 2023 - LUTOWANIE - RENEX - PRODUCTRONICA - SOLDERSTAR
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Solderstar prezentuje nowe technologie lutowania na targach Productronica 2023
drukuj stronę
poleć znajomemu

Solderstar prezentuje nowe technologie lutowania na targach Productronica 2023

Solderstar prezentuje nowe technologie lutowania na targach Productronica 2023
fot. RENEX

Firma Solderstar, lider w dostarczaniu sprzętu do profilowania temperatury, ogłosiła, że zamierza wprowadzić istotne innowacje w branży podczas nadchodzących targów Productronica 2023, które odbędą się w dniach 14-17 listopada. Swoją obecność na stoisku A4.246/4 firma zaznaczy prezentacją najnowszych osiągnięć technologicznych, w tym premierą rewolucyjnej technologii kontroli procesu lutowania, która ma zmienić oblicze pomiarów w zaawansowanych aplikacjach lutowniczych.

Reflow Shuttle - Przełom w Weryfikacji Procesu Rozpływu

Solderstar chce wyróżnić się na rynku dzięki Reflow Shuttle, przełomowemu urządzeniu służącemu do precyzyjnego monitorowania i weryfikacji procesu rozpływu lutowia. Reflow Shuttle pozwala na dokładne mierzenie kluczowych parametrów procesu rozpływu, co przekłada się na niezrównaną dokładność i wgląd w procesy lutowania. Jest to odpowiedź na rosnące wymagania nowoczesnych urządzeń do lutowania rozpływowego, wykorzystując zaawansowane czujniki do pomiaru temperatury w górnych i dolnych profilach, co umożliwia szczegółową analizę wydajności pieca.

Reflow Shuttle nie tylko ocenia profile temperaturowe, ale również monitoruje równomierność grzewczą i drgania maszyny w trzech osiach, co jest kluczowe dla jakości końcowego produktu. Wyposażenie to umożliwia również kontrolę prędkości linii produkcyjnej i, w przypadku procesów wymagających próżni, oferuje opcjonalne moduły do pomiaru poziomów próżni.

Reflow Shuttle O2 - Precyzyjna Kontrola Jakości Lutowania

Wśród nowości, Solderstar przedstawi Reflow Shuttle O2, urządzenie mierzące poziomy tlenu w procesie lutowania. Kontrola poziomu tlenu jest niezwykle istotna, ponieważ zapobiega tworzeniu się tlenków, które osłabiają połączenia lutowane. Reflow Shuttle O2 pozwala na precyzyjne monitorowanie zawartości tlenu i optymalizację zużycia azotu, co przekłada się na mocniejsze i niezawodne połączenia.

Mark Stansfield, dyrektor zarządzający Solderstar, podkreśla, że głównym celem Reflow Shuttle O2 jest zapewnienie producentom wglądu w czasie rzeczywistym w ich procesy lutowania rozpływowego, co pozwoli na optymalizację operacyjną i zapewnienie najwyższej jakości produktu.

SLX: Ultrakompaktowy Rejestrator dla Produkcji Elektroniki

Na stoisku Solderstar nie zabraknie także innych innowacji, w tym centralnego punktu oferty – rejestratora SLX. Jest to urządzenie kluczowe dla procesu monitorowania i rejestrowania parametrów lutowania. SLX wyróżnia się precyzją, solidnością i ultrakompaktowymi rozmiarami, co czyni go idealnym narzędziem w dynamicznym środowisku produkcyjnym. Będąc zasilanym bateryjnie, rejestrator danych pozwala na mobilne i elastyczne wykorzystanie w różnych warunkach. Co więcej, rejestrator SLX jest projektowany tak, aby bezproblemowo integrować się z osłonami termicznymi SMARTLink lub innymi akcesoriami procesowymi, automatycznie konfigurując się do zbierania danych.

To właśnie ta bezkonfiguracyjna wygoda użytkowania sprawia, że SLX jest tak cennym narzędziem w arsenale technologicznym Solderstar. Umożliwia on szybkie zadokowanie i rozpoczęcie pracy, co jest istotne w szybkim tempie dzisiejszej produkcji elektroniki. Intuicyjność i automatyzacja procesu konfiguracji pozwalają na oszczędność czasu i zasobów, a co za tym idzie, na zwiększenie efektywności produkcji.

Odwiedzający targi Productronica, które odbędą się w dniach 14-17 listopada w Monachium w Niemczech, są zaproszeni do zapoznania się przełomowymi rozwiązaniami firmy Solderstar na stanowisku A4.246/4. Zespół ekspertów Solderstar będzie do dyspozycji, aby zapewnić szczegółowe informacje, demonstracje i odpowiedzi na pytania techniczne.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
RENEX
ul. AL. Kazimierza Wielkiego 6E, Włocławek
tel.  54 231-10-05
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl