Mouser Electronics otwiera nowe Centrum Obsługi Klienta na Litwie - ELEKTRONIKA - DYSTRYBUCJA - LITWA - PROJEKTOWANIE ELEKTRONIKI - MOUSER ELECTRONICS - TECH ZITY - WILNO
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Mouser Electronics otwiera nowe Centrum Obsługi Klienta na Litwie
drukuj stronę
poleć znajomemu

Mouser Electronics otwiera nowe Centrum Obsługi Klienta na Litwie

Mouser Electronics otwiera nowe Centrum Obsługi Klienta na Litwie

Mouser Electronics, Inc., wiodący w branży dystrybutor wprowadzający nowe produkty do obrotu (NPI), ogłosił otwarcie nowego Europejskiego Centrum Obsługi Klienta w Litwie. Zlokalizowane w stolicy Wilna nowe centrum będzie wspierać rosnącą aktywność projektową wynikającą z dynamicznie rozwijającego się technologicznego ekosystemu regionu oraz ugruntowanych tam branż przemysłu.

 – Jesteśmy dumni, że dostarczamy usługi dostosowane do lokalnych potrzeb na całym świecie i z radością będziemy wspierać europejskich inżynierów i nabywców w zakupach najnowszych półprzewodników i komponentów elektronicznych. Nasza działalność w Europie nadal znacząco rośnie, w 2022 roku zanotowaliśmy wzrost naszego biznesu na tym kontynencie o 30 procent. Litwa jest miejscem rozkwitającego sektora technologicznego oraz ekosystemu z rosnącą ilością aktywności w dziedzinie projektowania i produkcji elektroniki – powiedział Mark Burr-Lonnon, Starszy Wiceprezes ds. Obsługi Globalnej Obsługi, EMEA i APAC w firmie Mouser. 

Mouser zapewnia specjalistyczną obsługę klienta w języku lokalnym na swoich lokalizacjach w Europie, Ameryce i regionie Azji/Pacyfiku. Nowe Centrum Obsługi Klienta w Litwie będzie miało zespół pracowników na miejscu, którzy osobiście pomogą w składaniu zamówień i odpowiedzą na połączenia klientów, wszystko to w lokalnym języku, strefie czasowej i walucie. Litwa to jedenasty oddział Mouser w regionie EMEA. Pozostałe lokalizacje obejmują Niemcy, Wielką Brytanię, Francję, Izrael, Włochy, Hiszpanię, Holandię, Polskę, Szwecję i Republikę Czeską.

Litwa ma największą gospodarkę w regionie bałtyckim, a tętniące życiem Wilno zostało uznane w 2021 roku przez firmę inwestycyjną FDI Intelligence za jedno z 25 najważniejszych miast przyszłości na świecie. Wilno jest również miejscem lokalizacji nowego projektu o wartości 110 milionów dolarów, stworzonego przez firmę Tech Zity, mającego na celu stworzenie kampusu technologicznego o powierzchni 55000 metrów kwadratowych, który będzie największym centrum technologicznym w Europie.

Pełną listę oddziałów Mouser na całym świecie można znaleźć pod adresem: https://eu.mouser.com/Contact/GlobalBranches/

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Mouser Electronics Poland
Mouser Electronics Poland
ul. Wyscigowa 56e, Wrocław
tel.  +48 71 749 74 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl