Farnell organizuje pierwszy webinar poświęcony Przemysłowi 4.0 z sesją pytań i odpowiedzi na żywo - AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA - FARNELL - FESTO - EATON - PRZEMYSŁ 4.0 - INDUSTRY 4.0 - WEBINAR - AUER SIGNAL
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell organizuje pierwszy webinar poświęcony Przemysłowi 4.0 z sesją pytań i odpowiedzi na żywo
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell organizuje pierwszy webinar poświęcony Przemysłowi 4.0 z sesją pytań i odpowiedzi na żywo

Farnell organizuje pierwszy webinar poświęcony Przemysłowi 4.0 z sesją pytań i odpowiedzi na żywo
fot. Farnell

Do Farnell dołączają Festo, Eaton i Auer Signal, aby pomóc uczestnikom znaleźć odpowiedzi na ich najnowsze potrzeby technologiczne w ramach sesji pytań i odpowiedzi na żywo poświęconej Przemysłowi 4.0

Farnell, szybki i niezawodny dystrybutor produktów i technologii do projektowania, konserwacji i naprawy systemów elektronicznych i przemysłowych, zorganizuje pierwszy webinar z sesją pytań i odpowiedzi na żywo na temat Przemysłu 4.0 z prezenterami z organizacji partnerskich Festo, Eaton i Auer Signal w dniu 6 września 2023 r. (14:00 BST, 09:00 ET, 21:00 SGT).

Korzyści płynące z Przemysłu 4.0 i przemysłowego Internetu rzeczy (IIoT) są powszechnie znane: skrócenie czasu przestojów, poprawa efektywności energetycznej i zwiększanie produktywności przy jednoczesnym obniżeniu kosztów oferują razem znaczące korzyści dla producentów. Jednak zasady Przemysłu 4.0 mogą być złożone, a wiedza o tym, od czego i jak zacząć, stanowi wyzwanie. Dlatego webinar poświęcony Przemysłowi 4.0 z sesją pytań i odpowiedzi na żywo ma na celu dostarczenie rozwiązań w zakresie:

  • modernizacji starszych systemów,
  • zarządzania i interpretacji danych,
  • zniwelowania braków w umiejętnościach pracowników.

Członkowie panelu omawiający te kluczowe tematy i najnowsze technologie dostępne dla branży to:

Simon Meadmore, VP, Product & Supplier Management, Farnell

Simon dołączył do Farnell w 2004 roku i ma ponad 30-letnie doświadczenie w branży elektronicznej. Na początku swojej kariery pracował dla producentów CEM i OEM, a następnie zarządzał portfelami produktów w zakresie połączeń międzysystemowych, elektromechanicznych, komponentów pasywnych i półprzewodników w Farnell. Simon pełni funkcję wiceprezesa ds. zarządzania produktami i dostawcami od 2021 r. i cieszy się, że może znacznie rozszerzyć ofertę produktów Farnell w obszarze przemysłowym.

Marcus Stein, Solution Architect - Business Development, Eaton 

Marcus studiował technologię automatyzacji we Frankfurcie w Niemczech i ma ponad 30-letnie doświadczenie w dziedzinie aplikacji/rozwiązań.  Początkowo pracował jako inżynier aplikacji w projektach krajowych i międzynarodowych, a następnie zajął się sprzedażą międzynarodową. Obecnie Marcus pracuje jako architekt rozwiązań, wspierając sprzedaż międzynarodową w opracowywaniu rozwiązań dla klientów.

Jan Koudijzer, Market & Technology Development Manager, Festo

Po ukończeniu studiów jako inżynier mechanik na Uniwersytecie Technicznym w Delft, Jan rozpoczął karierę w branży robotyki/mechatroniki i Przemysłu 4.0 - w tym 10 lat pracował w CIM Centre Delft (należącym do TU Delft, Siemens i Andersen Consulting), a następnie 27 lat w Festo. 

Az Baksh, International Sales Manager, Auer Signal

Az rozpoczął swoją karierę zawodową jako inżynier ds. napraw i kalibracji, a następnie zajął się sprzedażą sprzętu technicznego i oprogramowania w sektorze urządzeń pomiarowych. Głównie pracował w międzynarodowym zarządzaniu kanałami, wdrażając wspólne strategie z globalnymi partnerami dystrybucyjnymi.

Obecnie w Auer Signal koncentruje się na automatyce przemysłowej i tym, w jaki sposób rozwiązania sygnalizacyjne są włączane do zautomatyzowanego środowiska.

Simon Meadmore, wiceprezes Farnell ds. zarządzania produktami i dostawcami, powiedział: „Wydarzenia takie jak nasza sesja pytań i odpowiedzi są nieocenione w zakresie pomocy w odniesieniu do rozwiązywania niektórych wyzwań, jakie mogą mieć klienci, a także pomagają informować ich, jak skutecznie wejść na ścieżkę do Przemysłu 4.0. Cieszymy się, że dołączyły do nas organizacje partnerskie Festo, Eaton i Auer Signal i z niecierpliwością czekamy na nawiązanie kontaktu z jak największą liczbą uczestników tego fascynującego i pouczającego wydarzenia na żywo”.

Film promocyjny oferujący dalszy wgląd w webinar z poświęconą Przemysłowi 4.0 sesją pytań i odpowiedzi na żywo można obejrzeć tutaj, a rejestracja na webinar, który będzie prowadzony wyłącznie w języku angielskim, jest dostępna tutaj.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
pl.farnell.com
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl