Rozwiązania NI do testowania dźwięku i produkcji akustycznej - LABVIEW - TESTOWANIE - NATĘŻENIE DŹWIĘKU - SYSTEM AUDIO - AKUSTYKA - AUDIO - FARNELL - NATIONAL INSTRUMENTS - PXI - WIZUALIZACJA - NI - COMPACT PCI - ANALIZATOR DŹWIĘKU
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Rozwiązania NI do testowania dźwięku i produkcji akustycznej
drukuj stronę
poleć znajomemu

Rozwiązania NI do testowania dźwięku i produkcji akustycznej

Rozwiązania NI do testowania dźwięku i produkcji akustycznej
fot. Farnell

Farnell oferuje teraz rozwiązania NI do testów audio i akustycznych, które umożliwiają inżynierom łatwe, szybkie i precyzyjne testowanie coraz bardziej złożonych zestawów urządzeń audio.

Gwałtowny rozwój produktów elektronicznych wykorzystujących głosowy interfejs użytkownika, napędzany rosnącym wykorzystaniem urządzeń IoT i aplikacji AI, wprowadził nowe wyzwania w zakresie akustycznego oraz funkcjonalnego testowania produktów. Analogowe i cyfrowe rozwiązania do testowania dźwięku oraz akustyki dostępne obecnie w NI zapewniają producentom łatwe w użyciu modułowe oraz skalowalne narzędzia systemowe, które mogą skrócić czas oceny poprzez usprawnienie zarządzania danymi a także zapewnienie wizualizacji systemu w czasie rzeczywistym.

Korzystając z nowych narzędzi NI dostępnych w Farnell, inżynierowie będą mieli wszystkie zasoby potrzebne do spełnienia obecnych i przyszłych wymagań testowych potrzebnych do projektowania, opracowywania i wdrażania nowych produktów na czas, a także możliwość pełnego zaangażowania się w procesy produkcyjne pod względem fizycznym czy operacyjnym.

Rozwiązania testowe NI oferują liczne korzyści:

 • Spełniają rygorystyczne wymagania pokrycia testowego dzięki sprzętowi o wysokiej dokładności i większej przepustowości
 • Izolują inwestycję stacji od zmian specyfikacji poprzez możliwość aktualizacji kroków testowych o parametry specyficzne dla DUT w oprogramowaniu
 • Ułatwiają skalowanie i dodawanie nowych urządzeń dzięki szerokiemu zakresowi wejść/wyjść i mniejszej, modułowej obudowie
 • Maksymalizują wydajność dzięki analizie danych i konfiguracjom zarządzania systemem

 

  W Farnell dostępne są teraz następujące sprzętowe i programowe rozwiązania NI do testów audio:

  • Analizator dźwięku AI AO (Hardware) - Moduły dźwięku i wibracji PXI zaprojektowano specjalnie do zastosowań takich jak testy i pomiary dźwięku, diagnostyka hałasu oraz wibracji, monitorowanie stanu maszyn, testy motoryzacyjne, analiza hałasu, wibracji, chropowatości (NVH) oraz badania laboratoryjne. Zapewniają one konfigurowalne programowo sprzężenie AC/DC, filtry antyaliasingowe i kondycjonowanie IEPE, aby zapewnić precyzyjne pomiary przy użyciu mikrofonów, akcelerometrów i innych przetworników o dużym zakresie dynamiki
  • Kontroler PXIe-8822 PXI można wykorzystać do stworzenia kompaktowej lub przenośnej platformy opartej na komputerze PC do przemysłowego sterowania, akwizycji danych oraz aplikacji testowych i pomiarowych. Kontroler PXI zawiera port Gigabit Ethernet 10/100/1000/2500 BASE T, dwa porty Hi Speed USB, dwa porty USB 3.0, a także zintegrowany dysk twardy, port szeregowy i inne peryferyjne wejścia/wyjścia. Wydajny, kompaktowy komputer wbudowany dla systemów PXI, CompactPCI i PXI Express.
  • Obudowa PXI z 4 gniazdami PXIe-1071 jest przeznaczona do szerokiego zakresu zastosowań testowych i pomiarowych oraz zapewnia płytę montażową o wysokiej przepustowości. Jego kompaktowa i lekka obudowa jest idealna do zminimalizowania śladu instalacji, dzięki czemu idealnie nadaje się do zastosowań stacjonarnych lub przenośnych. PXIe-1071 akceptuje moduły PXI Express lub standardowe moduły hybrydowe kompatybilne z PXI w każdym gnieździe peryferyjnym.
  • Audio Analyser AI AO (Software)Test Workflow Pro to pakiet oprogramowania dla inżynierów, który zapewnia wszystkie narzędzia testowe i pomiarowe wymagane do wykonania każdego etapu procesu testowania, w tym możliwość łączenia się z instrumentami, wykonywania pomiarów oraz analizowania danych. Pakiet obejmuje LabVIEW, TestStand, DIAdem, FlexLogger, G Web Development Software, SystemLink Cloud i InstrumentStudio.
  • LabVIEW Sound and Vibration Toolkit – dodatek do oprogramowania zawierający łatwe w użyciu wirtualne instrumenty (VI) do analizy widma mocy, sinusoidy i oktawy. Wykonuje również pomiary dźwięku i zniekształceń, analizę częstotliwości, pomiary odpowiedzi częstotliwościowej oraz analizę stanów przejściowych. Zestaw narzędzi zawiera zaktualizowane rozwiązania analityczne, zgodne z rozwijającymi się normami IEC. Użytkownicy mogą szybko uzyskać dostęp do ponad 50 gotowych do uruchomienia przykładów LabVIEW dostępnych w zestawie LabVIEW Sound and Vibration Toolkit.

  Brett Burger, Chief Solution Marketer, Digital and Distribution Division, NI, stwierdza: „Wykorzystanie sterowania głosowego urządzeniami domowymi, medycznymi, informatycznymi i przemysłowymi jest na ścieżce wykładniczej, ponieważ sztuczna inteligencja staje się coraz bardziej wszechobecna, a urządzenia IoT są nadal wdrażane. Rozwiązania NI do produkcji dźwięku i akustyki oferują producentom wszechstronne, skalowalne środki do pełnego testowania urządzeń i jednoczesnego rozwoju wraz z wymaganiami rynku”.

  Rozwiązania NI do testowania produkcji sprzętu audio są dostępne z magazynu Farnell w regionie EMEA.

  follow us in feedly
  REKLAMA

  Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

  Zapisz się
  Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
  Komentarze (0)
  Dodaj komentarz:  
  Twój pseudonim: Zaloguj
  Twój komentarz:
  dodaj komentarz
  Farnell, An Avnet Company
  ul. Canal Road , Leeds
  tel.  00 800 121 29 67
  pl.farnell.com
  $nbsp;
  REKLAMA
  REKLAMA
  Nasze serwisy:
  elektrykapradnietyka.com
  przegladelektryczny.pl
  rynekelektroniki.pl
  automatykairobotyka.pl
  budowainfo.pl