Farnell sponsoruje konkurs elektroniczny, aby polepszyć przyszłość planety - ELEKTRONIKA - PROJEKTOWANIE - PROJEKTOWANIE SYSTEMÓW WBUDOWANYCH - FARNELL - KONKURS TECHNOLOGICZNY - SYSTEMY EMBEDDED - SYSTEMY WBUDOWANE - ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ - FAE TECHNOLOGY - ELEKTRONIKA WBUDOWANA
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell sponsoruje konkurs elektroniczny, aby polepszyć przyszłość planety
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell sponsoruje konkurs elektroniczny, aby polepszyć przyszłość planety

Farnell sponsoruje konkurs elektroniczny, aby polepszyć przyszłość planety
fot. Farnell

Farnell i Maker Faire Rome współpracują, aby inspirować innowacje środowiskowe w konkursie projektowym FAE Technology: „My Maker PCBA: Your Electronics For A Better Planet”.

Farnell, we współpracy z Maker Faire Rome, sponsoruje konkurs projektowy FAE Technology poświęconym elektronice na rzecz lepszej kondycji planety „My Maker PCBA: Your Electronics For A Better Planet”. Twórcy z całego świata są zaproszeni do udziału i skorzystania z szansy na wykorzystanie potencjału technologii elektronicznej w tworzeniu zrównoważonej przyszłości. Konkurs jest już otwarty. Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 września 2023 r.

FAE Technology — firma specjalizująca się w elektronice wbudowanej — silnie wspiera wzajemne powiązania między technologią a zrównoważonym rozwojem, dążąc do przyszłości, w której elektronika jest niezbędnym narzędziem do tworzenia konkretnych rozwiązań dla wyzwań naszych czasów. W tym kontekście konkurs „My Maker PCBA: Your Electronics For A Better Planet” został pomyślany ze szczególnym naciskiem na projekty skoncentrowane na zrównoważonym rozwoju środowiska.

Konkurs obejmuje szeroki zakres koncepcji i zastosowań związanych ze zrównoważonym rozwojem środowiska. Kluczowe obszary zainteresowania obejmują technologię rolniczą, gospodarkę o obiegu zamkniętym, inteligentne miasta, mobilność, elektryfikację i inne. Twórcy, którzy opracowali projekty elektroniczne wraz ze schematami, zestawieniem materiałów i plikami konstrukcyjnymi Gerber, mogą dysponować dokładnie takim projektami, jakie są poszukiwane w ramach tego konkursu.

Udział w konkursie daje szansę na wygranie niezwykłych nagród. Komisja oceni i nagrodzi trzy najlepsze projekty w oparciu o ich zalety i pomysłowość ich przygotowania. FAE Technology będzie następnie współpracować ze zwycięzcami w celu wyprodukowania ograniczonej liczby prototypów płytek elektronicznych (od 1 do 10, w zależności od złożoności każdego przedstawionego projektu). Zwycięzcy otrzymają wyjątkową możliwość zaprezentowania swoich projektów na targach Maker Faire Rome – The European Edition, z dedykowaną przestrzenią w obszarze FAE Technology.

„Cieszymy się, że możemy współpracować z FAE Technology i Maker Faire Rome, aby wesprzeć ten konkurs, którego celem jest wykorzystanie potencjału technologii elektronicznej w tworzeniu zrównoważonej przyszłości” — powiedziała Martina Lucchese, Regional Sales Manager Farnell Italy. „Ponieważ Farnell aktywnie angażuje się w inicjatywy CSR i poświęca się kształtowaniu lepszego jutra, ta współpraca doskonale wpisuje się w naszą misję”.

Aby dowiedzieć się więcej o konkursie i zarejestrować się, odwiedź stronę https://makerfairerome.eu/en/my-maker-pcba-your-electronics-for-a-better-planet-2/

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
pl.farnell.com
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl