Signify otwiera nowe biuro Centrum Usług Wspólnych w Łodzi - PHILIPS LIGHTING - ŁÓDŹ - BREEAM - GLOBALNE CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH - SIGNIFY
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Signify otwiera nowe biuro Centrum Usług Wspólnych w Łodzi
drukuj stronę
poleć znajomemu

Signify otwiera nowe biuro Centrum Usług Wspólnych w Łodzi

Signify otwiera nowe biuro Centrum Usług Wspólnych w Łodzi
fot. Signify

Firma Signify ogłosiła oficjalne otwarcie nowej siedziby Centrum Usług Wspólnych w Łodzi, w kompleksie Hi Piotrkowska. Centrum Usług Wspólnych Signify w Łodzi to jedno z czterech Centrów zarządzanych w ramach Signify. Producent zatrudnia w Łodzi ponad 220 ekspertów i świadczy usługi finansowe, zakupowe, technologiczne oraz usługi związane z nieruchomościami dla organizacji biznesowych Signify, głównie z Europy i Ameryk.  

Przez lata Łódź przeszła niezwykłą transformację, stając się pulsującym życiem centrum gospodarczym oraz ośrodkiem finansów, technologii, innowacji i przedsiębiorczości. Zaangażowanie władz lokalnych sprzyja tworzeniu środowiska przyjaznego biznesowi oraz rozwojowi współpracy z międzynarodowymi firmami. Obecnie, dzięki Centrum Usług Wspólnych w Łodzi także Signify, może wykorzystać sprzyjające warunki do usprawnienia operacji finansowych, zwiększenia wydajności i dostarczania interesariuszom wyjątkowej wartości.

5 lat temu Signify wybrało Łódź na lokalizację Centrum Usług Finansowych, już wtedy uwzględniliśmy dynamiczną transformację miasta, gdzie rozwija jego talenty i przyczynia się do wzrostu gospodarczego miasta. Znaczenie Polski dla Signify polega na jej strategicznym położeniu, przyjaznym środowisku biznesowym i wykwalifikowanej kadrze. 

Jak podkreśla Signify, Polska stała się kluczowym rynkiem i kwitnącym ośrodkiem biznesowym w Europie. Strategiczne położenie na skrzyżowaniu dróg Wschodu i Zachodu zapewnia cenny dostęp do rynków i umożliwia efektywną obsługę klientów. Ponadto polskich pracowników cechuje niezwykle silna etyka pracy, co czyni Polskę idealnym miejscem do prowadzenia działalności. Tworząc centrum kompetencji w Łodzi, Signify może wykorzystać dostępną pulę talentów i zadbać o rozwój swoich pracowników, jednocześnie przyczyniając się do wzrostu lokalnej gospodarki.

 – Polska zajmuje wyjątkowe miejsce na światowej mapie Signify. Posiadamy biura w Łodzi, Warszawie (gdzie mieści się centrala regionu Signify Europe East) oraz najpotężniejszy hub produkcyjny firmy z zapleczem administracyjno-inżynieryjnym w Pile, Kętrzynie oraz Bielsko Białej. Łącznie w Polsce zatrudnionych jest ponad pięć tysięcy niesamowitych osób, które przyczyniają się do rozwoju całej firmy. Naszym celem jest uwolnić niezwykłe możliwości światła, aby życie było jaśniejsze, a świat lepszy. To właśnie dlatego Signify nieustannie koncentruje się na innowacjach i przekraczaniu granic możliwości oświetlenia. Firma rozwija zaawansowane rozwiązania oświetleniowe, które mają pozytywny wpływ na życie ludzi i otaczający nas świat, czego dowodem jest prawie 20 tysięcy posiadanych patentów – powiedział Tomasz Książek, Dyrektor Generalny Signify Poland and EE.

 – Nasze nowe biuro jest nie tylko energooszczędne, ale również wyposażone w przyjazne dla środowiska technologie, co było to dla nas niezwykle istotne ze względu na wartości wyznawane przez nas w Signify. Przy wyborze tej lokalizacji, priorytetem było dla nas stworzenie komfortowego i bezpiecznego miejsca pracy, w którym pracownicy mogą osiągać pełnię swojego potencjału. Chcieliśmy stworzyć miejsce, które inspiruje i sprzyja efektywności, zapewniając jednocześnie dobrą atmosferę. W Signify wierzymy, że odpowiednie środowisko pracy ma kluczowe znaczenie dla wspólnego sukcesu – dodaje Małgorzata Janiszewska, Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Signify w Łodzi.

Hi Piotrkowska to wielofunkcyjny kompleks typu mixed-use zlokalizowany w ścisłym centrum Łodzi. Inwestycję tworzą dwa budynki o łącznej powierzchni biurowej 21 tys. mkw. klasy A+ oraz 5 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Pierwszy z budynków kompleksu to dwudziestopiętrowa wieża o wysokości 82 metrów, która zyskała status najwyższego łódzkiego biurowca. Hi Piotrowska otrzymał ocenę Excellent w systemie certyfikacji BREEAM International New Construction dla etapu Post Construction. Biura Signify mieszczą się na dwóch piętrach biurowca. Przestrzeń biurowa jest nowocześnie zaaranżowana i bardzo funkcjonalna. W biurze zastosowano rozwiązania oświetleniowe Signify takie jak UV-CNatureConnectInterAct Office, 3D printed luminaires czy Trulifi technology.

 

Źródło: Signify

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
PHILIPS LIGHTING POLAND S.A.
ul. Kossaka 150, Piła
www.lighting.philips.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl