Nowe pakiety PXI do testów i pomiarów od NI - LABVIEW - FARNELL - NATIONAL INSTRUMENTS - APARATURA KONTROLNO-POMIAROWA - PXI - APARATURA STEROWNICZA - TESTSTAND
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowe pakiety PXI do testów i pomiarów od NI
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowe pakiety PXI do testów i pomiarów od NI

Nowe pakiety PXI do testów i pomiarów od NI

Pakiety to idealny, ekonomiczny sposób na rozpoczęcie pracy z PXI w celu zautomatyzowania wysokiej jakości pomiarów i testów. Nowe pakiety PXI od NI już dostępne w magazynie Farnell. 

Farnell dostarcza już nowe pakiety PXI do testów i pomiarów od NI. Wszystkie wydajne pakiety zawierają przyrząd PXI w 5-gniazdowym systemie PXI, który jest sterowany przez port Thunderbolt™ USB-C, co czyni je idealnym, opłacalnym sposobem na zautomatyzowanie wysokiej jakości pomiarów i testów za pomocą PXI. Bezpośrednie połączenie z laptopem eliminuje dodatkowe koszty kontrolera na płycie, umożliwiając stworzenie pierwszej ekonomicznej inwestycji w ofercie PXI. Każdy pakiet zawiera jedno urządzenie, a cztery pozostałe gniazda umożliwiają dodawanie przyrządów w miarę rozwoju potrzeb badawczych.

Od ponad 40 lat NI opracowuje systemy kontrolno-pomiarowe, które pomagają inżynierom na całym świecie stawiać czoła najtrudniejszym wyzwaniom. Rozszerzenia PCI PXI (eXtensions for Instrumentation) są standardem przemysłowym i mogą być używane do budowy wysokowydajnych, mieszanych systemów pomiarowych do testów walidacyjnych i produkcyjnych. Łącząc — bez uszczerbku dla wydajności — wiele przyrządów w indywidualnych obudowach w jeden, niewielki system, oprogramowanie PXI oferuje skalowalność i elastyczność, która pozwala użytkownikom na dostosowanie pomiarów do potrzeb oraz uproszczenie opracowywania testów.

Środowisko programowe NI dla PXI, obejmujące LabVIEW i TestStand, umożliwia inżynierom łatwe dostosowanie procedur testowych oraz akwizycji danych, analizy i raportowania do konkretnych potrzeb. Wysoka wydajność, wartość, modułowość i łączność oprogramowania platformy PXI sprawiły, że jest ona stosowana w wielu branżach, takich jak motoryzacja, lotnictwo, elektronika, półprzewodniki, nauki przyrodnicze i inne.

Architektura platformy PXI umożliwia użytkownikom łatwe dodawanie i usuwanie modułów w celu spełnienia specyficznych wymagań testowych. Pakiety PXI są oparte na wspólnych aplikacjach i skonfigurowane tak, aby użytkownik mógł je dostosować do swoich potrzeb poprzez dodanie modułów spełniających jego wymagania. Portfolio PXI obejmuje oscyloskopy, źródłowe jednostki pomiarowe, mierniki LCR, generatory przebiegów, multimetry cyfrowe oraz inne, które mogą zastąpić tradycyjne przyrządy zamknięte w indywidualnych obudowach i z którymi można zintegrować przełączniki PXI w różnych topologiach.

Najważniejsze cechy PXI:

  • Otwarty standard przemysłowy: Dzięki temu, że ponad 60 producentów oferuje sprzęt PXI, inżynierowie mają wiele możliwości wyboru modułów do swoich potrzeb testowych i pomiarowych.
  • Wysoka wydajność: Sprzęt PXI od NI wykorzystuje najnowszą technologię, implementując wydajne procesory wielordzeniowe, układy FPGA i inne technologie zwiększające zakres oraz wydajność pomiarów.
  • Skalowalność: Architektura PXI umożliwia synchronizację pomiarów pomiędzy wieloma modułami lub wieloma obudowami, co pozwala na rozbudowę systemu w miarę zmieniających się wymagań.

James McGregor, Global Head of Test, Tools and Production Supplies w Farnell, powiedział: „PXI od NI oferuje niezrównaną modułowość, elastyczność i wydajność przy tworzeniu niestandardowych systemów testowych oraz pomiarowych, pozwalając użytkownikom na łatwe dostosowanie systemów testowych do ich specyficznych potrzeb.

Te pakiety są oparte na bardzo popularnych aplikacjach testowo-pomiarowych, ale pozwalają klientowi na dodanie opcji, aby skupić się na testach, które są dla niego ważne.

Dzięki rozbudowanemu środowisku oprogramowania użytkownicy mogą szybko opracować, dostosować i pewnie wdrożyć procedury testowe. Ten dodatek do oferty Farnell rozszerza a także ulepsza już wiodącą ofertę urządzeń testowych i pomiarowych.”

Nowe zestawy PXI do testów i pomiarów od NI są już dostępne z magazynu Farnell w regionie EMEA.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
pl.farnell.com
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl