Farnell podpisuje nowe globalne porozumienie dystrybucyjne z Analog Devices - CZUJNIKI - STEROWNIKI - FARNELL - ANALOG DEVICES - PRZETWARZANIE SYGNAŁÓW - SYSTEMY WBUDOWANE - TRANSCEIVERY - ODBIORNIKI - UKŁADY INTERFEJSOWE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell podpisuje nowe globalne porozumienie dystrybucyjne z Analog Devices
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell podpisuje nowe globalne porozumienie dystrybucyjne z Analog Devices

Farnell podpisuje nowe globalne porozumienie dystrybucyjne z Analog Devices
fot. Farnell

Układy marki Analog Devices, przeznaczone do przetwarzania sygnałów mieszanych oraz zarządzania mocą, są już dostępne w magazynach Farnell, do nabycia z opcją szybkiej dostawy

Farnell wzmocnił swoje portfolio układów półprzewodnikowych poprzez podpisanie nowego, globalnego porozumienia dystrybucyjnego z firmą Analog Devices, Inc. Farnell będzie oferować usługę szybkiej wysyłki produktów marki Analog Devices, a w tym wprowadzonych właśnie na rynek nowości. Poszerzona oferta umożliwi inżynierom-projektantom tworzenie nowych rozwiązań na potrzeby aplikacji aeronautycznych i obronnych, motoryzacyjnych, komunikacyjnych, konsumenckich, centrów danych, zastosowań w energetyce, w automatyce przemysłowej, aparaturze pomiarowej i w cyfrowych urządzeniach opieki zdrowotnej.

Bogate portfolio wysoce wydajnych układów scalonych, przeznaczonych do przetwarzania sygnałów analogowych, mieszanych i cyfrowych, produkowanych przez Analog Devices, świetnie sprawdzi się w wielu rodzajach sprzętu elektronicznego, wykorzystywanego w aplikacjach komunikacji 5G, Internetu Rzeczy (IoT – Internet of Things), cyberbezpieczeństwa, systemów radarowych, rozwiązań radiowych oraz w interfejsach czujnikowych i aplikacjach wymagających wysoce precyzyjnej technologii.

Farnell, poprzez dodanie komponentów marki Analog Devices, rozbudowuje następujące grupy produktowe:

  • układy do sygnałów mieszanych: wzmacniacze, przetworniki analogowo-cyfrowe i cyfrowo-analogowe, łączniki analogowe, komparatory i komponenty realizujące funkcje analogowe
  • rozwiązania do zarządzania mocą: systemy zarządzania akumulatorami, przetwornice stałoprądowe, regulatory napięcia, układu LDO, sterowniki diod LED, inne sterowniki oraz układy scalone do zarządzania mocą (PMIC)
  • układy interfejsów: transceivery, odbiorniki, układy interfejsowe, sterowniki i podzespoły realizujące funkcje specjalne
  • rozwiązania dla częstotliwości radiowych (RF): wzmacniacze radiowe i moduły RF;
  • czujniki: sensory temperatury i sensory optyczne
  • rozwiązania wbudowane: mikrokontrolery i układy DSP.

Analog Devices znane jest na rynku właśnie z uwagi na jakość i niezawodność swoich produktów, które występują w szerokiej gamie parametrów i cech. Dzięki połączeniu rozwiniętego digital marketingu oraz najlepszej w swojej klasie platformie e-commerce firmy Farnell, ta współpraca jest kompilacją doskonałości produktów i wiedzy w zakresie dystrybucji, co pozwala na sprostanie wymogom rynku oraz zapewnia sukces klientów.

Bryan Tallman, Vice President of Revenue, Strategy and Operations w firmie Analog Devices, mówi: „Nasza nowa umowa dystrybucyjna z firmą Farnell nie tylko zapewni naszym dotychczasowym klientom bogatszą ofertę, ale sprawi też, że stanie się ona bardziej dostępne dla inżynierów z całego świata. Potęga społeczności element14 firmy Farnell, a także lokalne wsparcie techniczne i obsługa klienta, wraz z niezawodną siecią dystrybucyjną, to kluczowe czynniki, które przekonały nas do podjęcia tej nowej, międzynarodowej współpracy.”

Produkty marek przejętych w przeszłości przez Analog Devices, takich jak Maxim Integrated i Trinamic, również są dostępne w ofercie firmy Farnell, w liczbie ponad 21,5 tysiąca urządzeń dostępnych na zamówienie. Klienci mogą teraz skonsolidować swoje zamówienia i składać je w jednym miejscu, korzystając z niezawodnego źródła i mając pewność, że mają dostęp do najnowszych technologi, produktów i rozwiązań, spełniających ich wymagania.

Simon Meadmore, Vice President of Product and Supplier Management w firmie Farnell, mówi: „Czujemy się w obowiązku aby wzmacniać nasze globalne portfolio produktowe, a firma Analog Devices ma unikalną pozycję, która pozwala jej być liderem we wprowadzaniu innowacji na kluczowe dla nas rynki, dostarczając wysokiej jakości zintegrowane rozwiązania. Ponadto uwzględnienie w ofercie produktów marek Maxim Integrated i Trinamic wspiera inżynierów w wydłużeniu czasu pracy istniejących urządzeń, redukując tym samym ryzyko ich przedwczesnego zużycia. Razem Analog Devices i Farnell mogą zaoferować klientom możliwości i zintegrowane usługi, które wspierają osiąganie sukcesów w różnych projektach, aplikacjach i z użyciem różnorodnych technologii.

Analog Devices to globalny lider na rynku półprzewodników, który łączy świat fizyczny ze światem cyfrowym, co umożliwia powstawanie przełomowych technologii i inteligentnych rozwiązań, działających na samych krawędziach infrastruktur sieciowych. Analog Devices łączy technologie analogowe, cyfrowe i oprogramowanie, budując rozwiązania, które pomagają osiągać postępy w cyfryzacji fabryk, mobilności i cyfrowej opiece zdrowotnej, a ponadto wspierają walkę ze zmianami klimatu oraz w niezawodny sposób łączą ze sobą ludzi i cały świat. Zatrudniając ponad 24 tysiące pracowników na całym świecie, działających na rzecz 125 tysięcy klientów, Analog Devices gwarantuje, że dzisiejsi innowatorzy wyprzedzają to, co jest możliwe.

Farnell oferuje bogaty wybór produktów w ramach swojego kompleksowego portfolio półprzewodników, wspierając tym samym inżynierów-projektantów. Klienci mają także bezpłatny dostęp do materiałów publikowanych online, kart katalogowych, not aplikacyjnych, filmów wideo, webinarów, wsparcia technicznego 24/5 oraz do precyzyjnych informacji na temat źródła pochodzenia dostarczanych podzespołów.

Wybór wiodących na rynku produktów marki Analog Devices jest już dostępny z szybką wysyłką w sklepie Farnell w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, w sklepie Newark w Ameryce Północnej oraz w serwisie element14 w Azji i krajach Pacyfiku. 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl