Autonomiczne roboty mobilne (AMR) ze sztuczną inteligencją i łącznością 5G - ROBOTY - ROBOTYKA MOBILNA - MOUSER ELECTRONICS - EMPOWERING INNOVATION TOGETHER - AUTONOMICZNE ROBOTY - AKARA ROBOTICS - AMR
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Autonomiczne roboty mobilne (AMR) ze sztuczną inteligencją i łącznością 5G
drukuj stronę
poleć znajomemu

Autonomiczne roboty mobilne (AMR) ze sztuczną inteligencją i łącznością 5G

Autonomiczne roboty mobilne (AMR) ze sztuczną inteligencją i łącznością 5G

Mouser Electronics, Inc., wiodący w branży dystrybutor wprowadzający nowe produkty do obrotu (NPI) i oferujący najszerszy wybór półprzewodników oraz podzespołów elektronicznych, zapowiedział dzisiaj ostatnią w 2022 roku edycję nagradzanego programu Empowering Innovation Together™ (Razem wspieramy innowacje). Jest ona poświęcona najnowszym dokonaniom w dziedzinie autonomicznych robotów mobilnych (AMR), które umożliwiły wprowadzenie nowych udoskonaleń i przełomowych zastosowań w szeregu branż.

Choć AMR istnieją od lat 90. ubiegłego wieku, ich technologia rozwinęła się od tamtej pory dzięki sztucznej inteligencji, systemom komputerowego rozpoznawania obrazów i łączności 5G. Te zaawansowane technicznie roboty oferują nowe poziomy elastyczności, autonomiczności i użyteczności w produkcji, gospodarce magazynowej oraz logistyce, maksymalizując ich ogólną efektywność.

„Dzięki coraz bardziej zaawansowanym technologiom roboty AMR wnoszą do naszych zakładów i łańcuchów dostaw nową efektywność i produktywność na niespotykanym dotychczas poziomie” – powiedział Glenn Smith, prezes i dyrektor generalny Mouser Electronics. „Mamy nadzieję, że odbiorcy z branży inżynierii i technologii przemysłowej zyskają lepsze zrozumienie, jak AMR mogą usprawnić działalność firm w sposób bezpieczny i inteligentny”.

W tym odcinku można posłuchać podcastu The Tech Between Us (Technologia między nami), obejrzeć nowy film z serii Then, Now & Next (Dawniej, teraz i w przyszłości), a także poczytać inne, specjalnie przygotowane materiały, aby lepiej zapoznać się z zastosowaniami i technologiami oraz przykładami biznesowego wykorzystania robotów AMR.

Mouser przygląda się bliżej autonomicznym robotom mobilnym w nowym wydaniu Empowering Innovation Together

Gościem prowadzącego podcast The Tech Between Us Raymonda Yina, dyrektora ds. treści technicznych w Mouser Electronics, jest Niamh Donnelly, współzałożyciel i dyrektor generalny Akara Robotics, omawiający z nim nową generację robotów AMR. Podcast jest dostępny w witrynie internetowej firmy Mouser oraz na wszystkich najważniejszych platformach streamingowych.

„Odbyliśmy z Raymondem ciekawą rozmowę na temat AMR, postępów w dziedzinie sprzętu oraz środków bezpieczeństwa, dzięki którym roboty te stanowią znakomite uzupełnienie wyposażenia różnych obiektów” – powiedział Donnelly. „Najnowsze konstrukcje wyróżniają się większym zaawansowaniem dorównującym złożoności najnowszych technologii, przez co powstają roboty kolaboratywne, które będą przynosić korzyści przez wiele lat”.

Program Empowering Innovation Together, stworzony przez firmę Mouser w 2015 roku, to jeden z najlepiej rozpoznawalnych programów w branży podzespołów elektronicznych. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie https://eu.mouser.com/empowering-innovation/ oraz w profilach firmy Mouser w serwisach Facebook i Twitter.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl