Renesas CK-RX65N Cloud Kit do zastosowań w inteligentnych domach i monitoringu przemysłowym - RENESAS ELECTRONICS - ZESTAW DEWELOPERSKI - INTERNET RZECZY - PRZEMYSŁOWY INTERNET RZECZY - INDUSTRIAL IOT - PROJEKTOWANIE IOT - MOUSER ELECTRONICS - MONITORING PRZEMYSŁOWY
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Renesas CK-RX65N Cloud Kit do zastosowań w inteligentnych domach i monitoringu przemysłowym
drukuj stronę
poleć znajomemu

Renesas CK-RX65N Cloud Kit do zastosowań w inteligentnych domach i monitoringu przemysłowym

Renesas CK-RX65N Cloud Kit do zastosowań w inteligentnych domach i monitoringu przemysłowym

Mouser Electronics, Inc., wiodący w branży dystrybutor wprowadzający nowe produkty do obrotu (New Product Introduction) i oferujący najszerszy wybór półprzewodników oraz podzespołów elektronicznych, oferuje obecnie zestaw do współpracy z chmurą CK-RX65N firmy Renesas Electronics.

Zestaw CK-RX65N to kompletne rozwiązanie komunikacyjne, które umożliwia szybkie opracowywanie prototypów rozwiązań dla Internetu rzeczy (IoT) w chmurze bez złożonych, tworzonych na zamówienie obwodów i oprogramowania. Za jego pomocą użytkownicy mogą bezpiecznie łączyć się z chmurą i monitorować różnorodne warunki w inteligentnych domach i budynkach, zastosowaniach medycznych, systemach kontroli i sterowania w przemyśle itp.

Zestaw do współpracy z chmurą Renesas Electronics CK-RX65N dostępny w ofercie Mouser Electronics zawiera płytkę CK-RX65N, płytkę Pmod RYZ014A, kartę SIM, antenę i niezbędne przewody. Płytka CK-RX65N, oparta na mikrokontrolerze Renesas z grupy RX65N, zawiera liczne czujniki, w tym temperatury, wilgotności, ciśnienia atmosferycznego, SpO2, jakości powietrza w pomieszczeniach i na zewnątrz, a także dziewięcioosiowy czujnik MEMS do śledzenia ruchu. Płytka jest też wyposażona w dwa mikrofony MEMS, wbudowany debugger oraz interfejsy Pmod i Arduino Uno do łatwego dodawania czujników i modułów.

Zestaw w pełni obsługuje stosy oprogramowania poprzez FreeRTOS, Azure RTOS i inne wersje oprogramowania pośredniczącego, dzięki czemu stanowi idealną platformę do efektywnego opracowywania rozwiązań chmurowych i znacznie skraca czas wprowadzania rozwiązań na rynek.

Więcej informacji o zestawie CK-RX65N można znaleźć pod adresem https://eu.mouser.com/new/renesas/renesas-rtk5ck65n-kit/

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl