Przyszłość jazdy autonomicznej: Mouser przedstawia w programie Empowering Innovation Together monitorowanie kierowcy oparte na SI - SYSTEM MONITOROWANIA - AUTONOMICZNY POJAZD - MOTORYZACJA - AUTOMOTIVE - TE CONNECTIVITY - MOUSER ELECTRONICS - EMPOWERING INNOVATION TOGETHER
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Przyszłość jazdy autonomicznej: Mouser przedstawia w programie Empowering Innovation Together monitorowanie kierowcy oparte na SI
drukuj stronę
poleć znajomemu

Przyszłość jazdy autonomicznej: Mouser przedstawia w programie Empowering Innovation Together monitorowanie kierowcy oparte na SI

Przyszłość jazdy autonomicznej: Mouser przedstawia w programie Empowering Innovation Together monitorowanie kierowcy oparte na SI

Mouser Electronics Inc., wiodący w branży dystrybutor wprowadzający nowe produkty na rynek (NPI) o najbogatszej ofercie półprzewodników i podzespołów elektronicznych, prezentuje najnowszą odsłonę swojej nagradzanej serii Empowering Innovation Together™. W tym wydaniu Mouser omawia znaczenie systemów monitorujących obecność i stan kierowcy – np. zmęczenie i nieuwagę – w zapewnieniu bezpieczeństwa wymaganego od systemów jazdy autonomicznej poziomu 3. i powyżej. Czwarty odcinek serii zawiera dwa artykuły, wpis na blogu, infografikę, nowy odcinek podcastu Tech Between Us (Technologia pomiędzy nami) oraz wideo z serii Then, Now and Next (Dawniej, teraz i w przyszłości).

W kontekście systemów monitorujących kierowcę zostały przedstawione metody, jakimi wykrywanie stanu kierowcy i pasażerów może za pomocą nowych interfejsów użytkownika redukować negatywne wpływy. Systemy monitorowania wnętrza mogą wykrywać oznaki nieuwagi lub zmęczenia kierowcy oraz obecność i stan pasażerów, aby ostrzegać kierowcę.

„Pojazdy autonomiczne zaczynają przyjmować się na rynku, więc bezpieczeństwo pojazdów i pasażerów ma znaczenie nadrzędne” – powiedział Glenn Smith, prezes i dyrektor generalny Mouser Electronics. „W tym wydaniu EIT dzielimy się wiedzą specjalistyczną liderów branży, aby pomóc naszym klientom i zainteresowanym osobom w zrozumieniu tej technologii i jej znaczenia”.

W najnowszym odcinku podkastu Tech Between Us Modar Alaoui, założyciel i dyrektor generalny Eyeris, rozmawia z prowadzącym program Raymondem Yinem, dyrektorem ds. treści technicznych w Mouser Electronics, o systemach monitorowania kierowcy w pojazdach, ustawodawstwie związanym z tą technologią oraz o sprzęcie i oprogramowaniu stosowanych w tych systemach.

„Bardzo się cieszę, że mogę wraz z Raymondem i słuchaczami podcastów Mousera omówić fascynujący rozwój widzenia komputerowego w pojazdach” – powiedział Alaoui. „Ta pionierska technologia może całkowicie odmienić naszą interakcję z pojazdem oraz sposób zapewniania nam bezpieczeństwa przez samochody”.

Odcinek Driver Monitoring Systems (Systemy monitorowania kierowcy) jest sponsorowany przez Analog Devices, Infineon Technologies, Molex, NXP Semiconductors, onsemi i TE Connectivity.

Program Empowering Innovation Together, stworzony przez firmę Mouser w 2015 roku, to jeden z najlepiej rozpoznawalnych programów w branży podzespołów elektronicznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://eu.mouser.com/empowering-innovation/ oraz w profilach firmy Mouser w serwisach Facebook i Twitter.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl