Mouser Electronics i Advanced Photonix zawierają umowę o globalnej dystrybucji - PÓŁPRZEWODNIKI - FOTODIODY - MOUSER ELECTRONICS - ADVANCED PHOTONIX
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Mouser Electronics i Advanced Photonix zawierają umowę o globalnej dystrybucji
drukuj stronę
poleć znajomemu

Mouser Electronics i Advanced Photonix zawierają umowę o globalnej dystrybucji

Mouser Electronics i Advanced Photonix zawierają umowę o globalnej dystrybucji

Mouser Electronics, Inc., autoryzowany dystrybutor globalny oferujący najnowsze półprzewodniki i części elektroniczne, informuje o zawarciu nowej umowy o globalnej dystrybucji z firmą Advanced Photonix, oddziałem OSI Optoelectronics. Advanced Photonix jest wiodącym na skalę światową dostawcą innowacyjnych produktów fotonicznych i optoelektronicznych oraz zaawansowanych systemów elektronicznych dla czołowych producentów OEM w branżach lotnictwa i kosmonautyki, obrony, medycyny i przemysłu, wymagających dziś technologii o wysokiej niezawodności i doskonałych parametrach. Na podstawie tej umowy Mouser oferuje zaawansowane fotodiody i hybrydowe fotodetektory krzemowe, InGaAs P-I-N i APD, a także fotorezystory CdS.

Advanced Photonix projektuje, rozwija i produkuje zaawansowane fotodetektory, źródła promieniowania i fotorezystory. Dzięki własnym najnowocześniejszym usługom w zakresie produkcji półprzewodników Advanced Photonix jest branżowym liderem dostarczającym najlepsze i najbardziej niezawodne elementy oraz podsystemy optoelektroniczne. Ponad 30-letnie doświadczenie w dziedzinie optoelektroniki daje firmie Advanced Photonix ekspertyzę, która pozwala rozwijać efektywne procesy produkcyjne i przekraczać wymogi rygorystycznych standardów obowiązujących w branżach przemysłowej, medycznej i obronnej.

Krzemowe fotodiody o zwiększonej wrażliwości UV firmy Advanced Photonix to ekonomiczne, wysokosprawne rozwiązanie do zastosowań wymagających elementów o wysokiej czułości w paśmie UV. Element wyróżnia się niskim poziomem szumów, wysoką rezystancją upływu oraz lepszą reakcją przy powierzchni aktywnej o średnicy 2,54 mm. Krzemowe fotodiody P-I-N o zwiększonej wrażliwości w czerwieni i kwadrantowe są dostępne w różnych wersjach i obudowach do szerokiego zakresu zastosowań. Wyróżniają się wysoką dokładnością, dużą powierzchnią aktywną i niskim przesłuchem, przez co nadają się idealnie do dokładnego zerowania, centrowania lub mierzenia małych zmian położenia. Fotodiody P-I-N o zwiększonej wrażliwości w paśmie niebieskim wyróżniają się wysoką czułością, dużym obszarem aktywnym i niskim poziomem szumów. Nadają się doskonale do zastosowań wymagających szybkiej reakcji w niebieskim obszarze widma elektromagnetycznego.

Fotokomórki CdS Advanced Photonix to fotorezystory o czułości w paśmie światła widzialnego od 400 nm do 700 nm. Dostępne są w szerokim zakresie rezystancji i zmniejszają opór wraz z narastaniem poziomu światła z charakterystyką efektywności podobną do oka ludzkiego.

Dodatkowe informacje o produktach Advanced Photonix oferowanych teraz przez Mouser można znaleźć pod adresem https://eu.mouser.com/manufacturer/advanced-photonix/ 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl