Farnell świętuje 10 rocznicę otwarcia biura w Krakowie - KRAKÓW - FARNELL - AVNET
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell świętuje 10 rocznicę otwarcia biura w Krakowie
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell świętuje 10 rocznicę otwarcia biura w Krakowie

Farnell świętuje 10 rocznicę otwarcia biura w Krakowie
fot. Farnell

Krakowskie biuro firmy Farnell wspiera klientów już od dekady, a okrągłą rocznicę świętuje projektem „Poznaj nasz zespół”, w ramach którego pokazuje, w jaki sposób pracownicy wspierają klientów na każdym etapie podróży projektowych.

Farnell, należący do koncernu Avnet, globalny dystrybutor komponentów, produktów i rozwiązań elektronicznych, świętuje 10-lecie istnienia swojego krakowskiego biura, dając możliwość poznania krakowskiego zespołu poprzez wirtualne prezentacje członków zespołu, którzy kryją się za sukcesem firmy.

Farnell świadczy wysokiej jakości usługi dystrybucyjne w Polsce od dekady, a obecna lokalizacja biura stanowi centrum kreatywności i wysokiej jakości obsługi oraz wsparcia klienta. Początkowo biuro zatrudniało 30 osób wspierających klientów w całej Europie Wschodniej. Od tego czasu zespół powiększył się ponad trzykrotnie, licząc obecnie ponad 100 pracowników, którzy pracują m.in. w obsłudze klienta, sprzedaży, zarządzaniu zasobami, ofertowaniu, marketingu, wsparciu technicznym, obsłudze prawnej, tłumaczeniach i zarządzaniu relacjami z klientami.

Chris Breslin, Prezes grupy Farnell, odwiedził krakowskie biuro w ramach obchodów 10-lecia i spędził czas z zespołem. Podczas spotkania, wyróżniono pracowników, którzy w Farnellu pracują od przynajmniej 10 lat.

Nowa strona internetowa przedstawiająca krakowski zespół została stworzona by pokazać ludzi, którzy przyczynili się do sukcesu biura w Krakowie. Dzięki niej można wirtualnie poznać zespół i zapoznać się z dostępnymi kanałami w mediach społecznościowych, by dowiedzieć się więcej na temat ich hobby i zainteresowań, a także by lepiej zrozumieć, w jaki sposób role poszczególnych osób wpływają na usługi firmy Farnell świadczone klientom z całej Europy.

Sabina Rozlach, Dyrektor krakowskiego biura firmy Farnell, powiedziała: „W firmie Farnell ludzie stanowią nasz najsilniejszy zasób i od 10 lat w krakowskiej siedzibie świadczą najwyższej jakości usługi dystrybucji oraz zapewniają wsparcie klientom tego regionu świata.”

„Z geograficznego punktu widzenia, Kraków jest w sercu Europy a tutejszy zespół to serce działań Farnella w regionie EMEA. Razem wspieramy tysiące klientów z 28 państw, pracując w 20 różnych językach i dając klientom pewność, że będą mogli pokonać napotykane przeszkody, by osiągać własne cele i być gotowymi na jutro.”

Sabina Rozlach dodała: „Jak dotąd mogliśmy się cieszyć ponad 3600 dniami spędzonymi razem w tej wspaniałej lokalizacji, a nasze działania napędzało łącznie ponad 800 tysięcy kubków kawy! Już teraz mamy ponad 100 pracowników w krakowskim biurze i planujemy w najbliższym czasie powiększyć zespół o 20%, co wynika z nieustannie odnotowywanego wzrostu oraz chęci zapewnienia wyjątkowego poziomu usług dla naszych klientów.

„Bardzo się cieszymy na myśl o tym, co przyniesie przyszłość dla naszego krakowskiego zespołu i dla klientów, których wspieramy w całej Europie. Jak zwykle poszukujemy też utalentowanych osób, które chciałyby dołączyć do naszego szybko rosnącego zespołu.”

Aby dowiedzieć się więcej na temat prowadzonej przez firmę Farnell inicjatywy „Poznaj nasz Zespół”, odwiedź tę stronę.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl