Mouser wesprze projektantów na Embedded World 2022 - TARGI - EMBEDDED - PROJEKTOWANIE SYSTEMÓW WBUDOWANYCH - ANALOG DEVICES - EMBEDDED WORLD - SYSTEMY WBUDOWANE - PROJEKTOWANIE ELEKTRONIKI - MOUSER ELECTRONICS
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Mouser Electronics Poland   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Mouser wesprze projektantów na Embedded World 2022
drukuj stronę
poleć znajomemu

Mouser wesprze projektantów na Embedded World 2022

Mouser wesprze projektantów na Embedded World 2022

Globalny autoryzowany dystrybutor będzie na targach w hali 4A na stoisku 102.

Mouser Electronics, Inc., wiodący w branży dystrybutor wprowadzający nowe produkty na rynek (NPI) z najbogatszą ofertą półprzewodników i komponentów elektronicznych, weźmie udział w targach Embedded World 2022 w Norymberdze (Niemcy) w dniach od 21 do 23 czerwca 2022. Uczestnicy znajdą firmę Mouser w hali 4A na stoisku nr 102.

W ramach nieustannego dążenia do inspirowania innowacji na stoisku firmy Mouser proponujemy „koło fortuny”, kiosk multimedialny i loterię. Podczas Embedded World 2022 Mouser będzie też bezpłatnie rozdawać butelki na wodę wielokrotnego użytku, które można uzupełnić w ekologicznym dystrybutorze wody na stoisku firmy. Goście stoiska Mouser będą mieli również możliwość skorzystania z multimedialnego kiosku obsługi klienta, przy którym zespół firmy przedstawi uczestnikom targów najnowsze usługi i narzędzia dostępne na stronie internetowej Mouser.

Koło fortuny

Do odwiedzenia stoiska Mouser w 2022 r. ponownie będzie zachęcała popularna gra „koło fortuny”. Wszyscy odwiedzający stoisko Mouser mogą zakręcić kołem, aby mieć szansę na wygranie jednego z wielu gadżetów i produktów promocyjnych, w tym wysokiej jakości miniaturowego narzędzia wielofunkcyjnego, multimetru i wielu innych. W odróżnieniu od poprzednich lat, koło będzie wprawiane w ruch za pomocą sterowania gestami.

Kiosk multimedialny Mouser

Uczestnicy targów mogą odwiedzić kiosk multimedialny Mouser, aby zapoznać się z najnowszymi technologiami partnerów produkcyjnych firmy Mouser, takimi jak:

  • Sterowanie głosowe automatyką domową z wykorzystaniem zestawu SLN-ALEXA-IOT firmy NXP, prostego napędu silnikowego i poleceń głosowych lub aplikacji Amazon Alexa.
  • Liczenie osób w inteligentnych budynkach za pomocą systemu do zliczania osób EagleEye™ firmy Analog Devices.
  • Monitorowanie danych środowiskowych inteligentnego domu za pomocą modułu Sensor FeatherWing firmy Würth Elektronik z płytką Arduino Portenta H7, umożliwiającą szybkie prototypowanie aplikacji dla inteligentnego domu.
  • Monitorowanie jakości powietrza w pomieszczeniach z wykorzystaniem płytki rozwojowej PIC-BLE firmy Microchip i Air Quality 7 Click firmy Mikroe.
  • Oświetlenie Bluetooth® Mesh do inteligentnego domu z zastosowaniem płytek Thunderboard™ Sense 2 firmy Silicon Labs.

Loteria online

Mouser poprowadzi również loterię online (losowanie nagród), której uczestnicy będą mogli wygrać jedną z następujących płytek:

Chęć udziału w loterii online Mouser podczas Embedded World 2022 można zgłaszać do piątku 24 czerwca 2022 r. do godz. 23:59 CET.

Aby wziąć udział w loterii i dowiedzieć się więcej, zapraszamy na stronę: https://emea.info.mouser.com/embeddedworld-2022

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl