element14 organizuje konkurs FPGA „7 sposobów na migrację z układów Spartan-6” - ELEKTRONIKA - CZUJNIKI - FPGA - UKŁAD ELEKTRONICZNY - KONKURS TECHNOLOGICZNY - ELEMENT14 - SPARTAN
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności element14 organizuje konkurs FPGA „7 sposobów na migrację z układów Spartan-6”
drukuj stronę
poleć znajomemu

element14 organizuje konkurs FPGA „7 sposobów na migrację z układów Spartan-6”

element14 organizuje konkurs FPGA „7 sposobów na migrację z układów Spartan-6”

Najnowszy konkurs angażuje inżynierów, którzy chcą przejść z układów FPGA serii Spartan-6 na nowszą linię Spartan-7.

element14, społeczność należąca do koncernu Avnet, ogłosiła organizację konkursu FPGA „7 sposobów na migrację z układów Spartan-6” (ang.” „7 Ways to Leave Your Spartan-6”), w ramach którego pomoże swoim członkom z migracją z układów Spartan-6 na serię Spartan-7, co ma szczególne znaczenie w obliczu globalnych niedoborów komponentów elektronicznych.

Członkowie społeczności element14 mają czas do 7 lipca 2022 roku by wziąć udział w konkursie i wybrać nagrody, takie jak m.in. Samsung Galaxy Book Flex, Samsung Galaxy Watch Active2, iPad Air i Apple Watch Series 7. Co dwa tygodnie społeczność element14 będzie na żywo ogłaszać nową aktywność, której celem będzie pomoc uczestnikom w lepszym zrozumieniu procesu migracji z układów Spartan-6 na Spartan-7. Jury będzie wręczać punkty za wzięcie udziału w każdej z aktywności. Na koniec konkursu, punkty zostaną podsumowane, a osoby z najlepszymi wynikami otrzymają nagrody.

„W czasach gdy brakuje różnych komponentów elektronicznych, inżynierowie i projektanci są zmuszeni sięgać po nowe technologie. W społeczności element14 bardzo cieszymy się, że możemy zainicjować tego typu konkurs edukacyjny dla naszych członków, starając się pomóc im nabrać pewności siebie podczas pracy z najnowszymi układami” - powiedziała Dianne Kibbey, Global Head of Community and Social Media w społeczności element14. „Nie możemy się doczekać by zobaczyć w jaki sposób członkowie naszej społeczności będą prezentować swoje działania, migrując z układów FPGA serii Spartan-6 na serię Spartan-7.

Wśród zadań edukacyjnych, za które będą przyznawane punkty dla członków społeczności element14, znajdują się:

  • Przygotowanie planu (+5 punktów): Stwórz plan postępowania, dzięki któremu nauczysz się cech układów FPGA Spartan-7 i opublikuj go na stronach społeczności element14.
  • Napisanie bloga (+10 punktów): Porównaj różnice pomiędzy rodzinami układów FPGA serii Spartan-6 i Spartan-7.
  • Sprawdź swoją wiedzę (+10 punktów): Korzystając z tego przewodnika na temat migracji z układów Spartan-6 do Spartan-7, odpowiedz na 5 pytań testowych.
  • Zbuduj projekt (do 50 punktów): Zbuduj coś z wykorzystaniem Arty S7.
  • Dodaj czujnik (do 50 punktów): Dodaj czujnik do stworzonego przez siebie projektu.
  • Przeprowadź eksperyment (do 50 punktów): Bazując na projekcie, który zbudowałeś, stwórz eksperyment z układem Spartan-7.
  • Czego się nauczyłeś? (do 15 punktów): Napisz wpis na blogu, opowiadając czego nauczyłeś się na temat układów FPGA serii Spartan-7.

Ostatnie zgłoszenia muszą zostać opublikowane przed 7 lipca, by móc otrzymać punkty. Główną nagrodą jest zestaw w postaci komputera Samsung Galaxy Book Flex z rysikiem S Pen oraz zegarek Samsung Galaxy Watch Active2. Nagrodą z drugie miejsce będzie zestaw w postaci iPada Air i zegarka Apple Watch Series 7. Zdobywca trzeciego miejsca otrzyma gramofon Audio-Technica AT-LP60XBT-BK, głośnik Bluetooth Bose SoundLink Revolve+ II i okulary przeciwsłoneczne audio – Bose Frames Tenor. Jury wyróżni też dodatkową osobę, wręczając jej drugiej generacji tablet Lenovo Tab M8.

Członkowie społeczności element14 mogą wziąć udział w konkursie i realizować publikowane dwa razy w tygodniu zadania, odwiedzając stronę: https://community.element14.com/technologies/fpga-group/w/documents/27537/7-ways-to-leave-your-spartan-6-fpga?ICID=fpga-main-topbanner

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl