Mouser Electronics przygląda się technologiom immersyjnym w drugim odcinku programu Empowering Innovation Together 2022 - INTEL - TDK - ANALOG DEVICES - MICROCHIP TECHNOLOGY - AMPHENOL - MOUSER ELECTRONICS - EMPOWERING INNOVATION TOGETHER - TECHNOLOGIE IMMERSYJNE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Mouser Electronics przygląda się technologiom immersyjnym w drugim odcinku programu Empowering Innovation Together 2022
drukuj stronę
poleć znajomemu

Mouser Electronics przygląda się technologiom immersyjnym w drugim odcinku programu Empowering Innovation Together 2022

Mouser Electronics przygląda się technologiom immersyjnym w drugim odcinku programu Empowering Innovation Together 2022
fot. MOUSER

Mouser przedstawia wgląd w to, jak technologia rozszerzona i immersyjna tworzy nowe doświadczenia w naszym fizycznym świecie.

Mouser Electronics Inc., wiodący w branży dystrybutor wprowadzający nowe produkty na rynek (NPI) o najbogatszej ofercie półprzewodników i podzespołów elektronicznych, prezentuje dziś kolejną odsłonę swojej nagradzanej serii Empowering Innovation Together™. Rozdział drugi zgłębia ogromny potencjał technologii immersyjnych i rzeczywistości poszerzonej (XR), która łączy w sobie elementy rzeczywistości rozszerzonej (AR), wirtualnej (VR) i dźwięku przestrzennego 360°. Dostarczając różnorodne unikalne treści – w tym nowe wideo z serii Then, Now and Next, artykuły, infografiki i nowy epizod podcastu The Tech Between Us (Technologia między nami).

„Wraz z rozwojem IoT, urządzeń inteligentnych i 5G świat wokół nas ewoluuje z fizycznego w stronę balansu pomiędzy rzeczywistością fizyczną, immersyjną i rozszerzoną” – powiedział Glenn Smith, prezes i dyrektor zarządzający Mouser Electronics. „Cieszymy się, że w najnowszym odcinku serii EIT firmy Mouser możemy zwrócić uwagę na technologie immersyjne oraz korzyści, jakie niosą one wielu branżom, od konsumenckich po biznesowe”.

Gospodarzem nowego odcinka podcastu The Tech Between Us jest Raymond Yin, dyrektor ds. treści technicznych w Mouser, a gościem Mark Sage, dyrektor wykonawczy organizacji Augmented Reality for Enterprise Alliance (AREA). W fascynującej dyskusji podkreślają rosnącą rolę tych technologii oraz problemy, których rozwiązanie umożliwiają one w globalnym sektorze biznesowym.

„Technologie immersyjne są na najlepszej drodze, aby stać się elementem codzienności, a korzyści, jakie oferują, są ekscytujące” – stwierdził Sage. „Cieszę się, że mogę dołączyć do Raymonda, aby porozmawiać o technologiach, które zmieniają sposób, w jaki wchodzimy w interakcje z naszym otoczeniem i ludźmi wokół nas”.

Poza tym podcastem druga część serii przedstawia wnikliwe analizy krajobrazu technologicznego, omawiając jego początki i możliwą sytuację w przyszłości. Treści na temat technologii immersyjnych sponsorują cenieni dostawcy firmy Mouser: Amphenol Communications Solutions, Analog Devices, Intel®, Microchip Technology i TDK.

Program Empowering Innovation Together, stworzony przez firmę Mouser w 2015 roku, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych w branży programów dotyczących podzespołów elektronicznych. Najbliższe tematy w serii EIT 2022 będą dotyczyły projektowania z myślą o bezpieczeństwie, systemów monitorowania kierowców, prywatnych sieci 5G i autonomicznych robotów mobilnych. W programie zostaną przedstawione aktualne trendy w rozwoju produktów i technologii niezbędnych, aby dotrzymać kroku innowacjom na rynku. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://eu.mouser.com/empowering-innovation/ oraz w profilach firmy Mouser na Facebooku i Twitterze.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl