Największa na świecie instalacja modułów podnośników pionowych w nowym centrum dystrybucyjnym Mouser Electronics - DYSTRYBUCJA - CENTRA LOGISTYCZNE - ETYKIETOWANIE - MOUSER ELECTRONICS - LOGISTYKA ZAKŁADOWA
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Największa na świecie instalacja modułów podnośników pionowych w nowym centrum dystrybucyjnym Mouser Electronics
drukuj stronę
poleć znajomemu

Największa na świecie instalacja modułów podnośników pionowych w nowym centrum dystrybucyjnym Mouser Electronics

Największa na świecie instalacja modułów podnośników pionowych w nowym centrum dystrybucyjnym Mouser Electronics
fot. Mouser

Mouser Electronics, Inc., wiodący w branży dystrybutor nowych produktów (New Product Introduction) z najbogatszą ofertą półprzewodników i podzespołów elektronicznych, nieustannie dokonuje znacznych inwestycji w nowoczesną automatykę w swoim globalnym centrum dystrybucyjnym, aby zwiększać szybkość i dokładność przetwarzania zamówień, a przez to pomagać klientom w jeszcze szybszym wprowadzaniu produktów na rynek.

Wiosną 2022 r. Mouser będzie mieć 120 zainstalowanych modułów podnośników pionowych (VLM) – największą instalację tego typu na świecie. Moduły VLM to zasadniczo olbrzymie pionowe regały z półkami i automatycznym podajnikiem, dostarczającym podzespoły do stanowiska pracy operatora. Pozwalają podnieść wydajność i zwiększyć powierzchnię magazynowania, jednocześnie redukując czas pieszego ruchu pracowników o co najmniej 45%.

Oprócz gigantycznej instalacji VLM, centrum dystrybucyjne firmy Mouser wykorzystuje wiele maszyn typu Ultipack i I-Pack. Stanowią one zaawansowany, automatyczny system do pieczętowania i etykietowania przedmiotów do wysyłki, zdolny przetworzyć nawet 14 zamówień na minutę. Działa tu też system OPEX Perfect Pick do konsolidacji i system AutoStore.

„Wdrożenie najnowocześniejszych rozwiązań do automatyzacji centrum dystrybucyjnego pomaga nam w realizacji celu, jakim jest zapewnianie klientom wyjątkowej jakości obsługi” – powiedział Pete Shopp, starszy wiceprezes ds. działalności biznesowej firmy Mouser Electronics. „Zainstalowane tu narzędzia i systemy pozwalają naszym klientom jeszcze bardziej skrócić czas wprowadzania produktów na rynek”.

Potężne globalne centrum dystrybucyjne firmy Mouser, znajdujące się na terenie 31-hektarowego kampusu siedziby głównej firmy w obszarze metropolitalnym Dallas-Fort Worth, obsługuje olbrzymi asortyment ponad miliona unikatowych jednostek magazynowych produktów ponad 1200 marek producentów. Przetwarzając dziesiątki tysięcy zamówień tygodniowo – większość z nich w niecałe 15 minut – i utrzymując duże zaangażowanie w obsługę klientów, pracownicy firmy Mouser doskonale odnajdują się wśród zmian technologicznych.

Wprowadzenie najnowocześniejszej automatyzacji służy przede wszystkim podniesieniu wydajności, produktywności, dokładności i szybkości, lecz zastosowanie tych systemów przekłada się także na bardziej zrównoważoną działalność i większe zadowolenie klientów.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl