Systemy połączeniowe, czujniki i anteny niezbędne w przemysłowym IoT [e-book] - E-BOOK - IIOT - PRZEMYSŁOWY INTERNET RZECZY - INDUSTRIAL IOT - AMPHENOL - HVACR - MOUSER ELECTRONICS
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Systemy połączeniowe, czujniki i anteny niezbędne w przemysłowym IoT [e-book]
drukuj stronę
poleć znajomemu

Systemy połączeniowe, czujniki i anteny niezbędne w przemysłowym IoT [e-book]

Systemy połączeniowe, czujniki i anteny niezbędne w przemysłowym IoT [e-book]
fot. Mouser

Mouser Electronics, Inc., autoryzowany światowy dystrybutor oferujący najnowsze elementy półprzewodnikowe i części elektroniczne, opublikował we współpracy z firmą Amphenol Corporation nowy e-book, przedstawiający liczne zastosowania  Przemysłowego Internetu Rzeczy (Industrial Internet of Things – IIoT), a także wyzwania technologiczne związane z opracowywaniem rozwiązań IIoT.

W e-booku Enabling the Industrial IoT Revolution (Umożliwić przemysłową rewolucję IoT) eksperci merytoryczni firm Mouser i Amphenol omawiają szczegółowo tematy takie jak przemysłowe centra danych, systemy ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC), a także systemy jakości powietrza w pomieszczeniach oraz inteligentną produkcję, automatyzację, budownictwo i górnictwo.

W tym nowym e-booku specjaliści z firm Mouser i Amphenol przedstawiają sześć szczegółowych artykułów, opisujących niektóre z najbardziej fascynujących wyzwań związanych z projektami IIoT. Czytelnicy mogą zapoznać się z bogatymi materiałami graficznymi, w tym przydatnymi infografikami przedstawiającymi rozwiązania połączeniowe firmy Amphenol RF idealne dla inteligentnego budownictwa i górnictwa. Infografiki przedstawiają produkty takie jak wodoodporne i wstrząsoodporne złącza RF ze stopniem ochrony IP, umożliwiające łączność bezprzewodową w najsurowszych warunkach. Ponadto przemysłowe, nowoczesne rozwiązania mocy firmy Amphenol, takie jak złącza RADSOK® Power-to-Board, oferują wiele opcji dla kompaktowych, jednopunktowych połączeń wysokoprądowych (do 200 A), które poprawiają odprowadzanie ciepła ze styku pinu z gniazdem, co zmniejsza wzrost temperatury i obniża ryzyko usterek.

E-book przedstawia też inne rozwiązania IIoT firmy Amphenol, takie jak system złączy zaciskanych na przewodzie Amphenol ICC Minitek MicroSpace™ – odporny na wibracje, znany ze swojej wysokiej siły zatrzasku produkt do szerokiej gamy zastosowańprzemysłowych, takich jak robotyka, samochody automatyczne, systemy nawigacji i kamery przemysłowe, a także oświetlenie przemysłowe i systemy HVAC.Anteny PCB firmy Amphenol MCP mają charakterystykę dookolną w paśmie od 410 MHz do 5,85 GHz, dzięki czemu sprawdzają się idealnie w zastosowaniach IIoT, jak np. komunikacja między urządzeniami, oświetlenie inteligentne i mierniki inteligentne.

Zapotrzebowanie na czujniki jest podstawą każdego projektu systemu IIoT. Czujniki Climate Control Pressure Transmitter (CCT) firmy Amphenol i2s zostały stworzone specjalnie do pomiaru ciśnienia wielu płynów, w tym czynników chłodniczych, płynów produkcyjnych oraz cieczy w systemach chłodniczych i grzewczych. Hermetyczne czujniki, wyposażone w wysokiej jakości element pomiarowy ze stali nierdzewnej w solidnej obudowie z aluminium, zostały zaprojektowane z myślą o długotrwałej, niezawodnej eksploatacji w wielu zastosowaniach przemysłowych i systemach ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia (HVACR). Bogaty zbiór informacji o produktach i uwag technicznych można znaleźć na stronie rozwiązań IIoT firmy Amphenol.

Więcej informacji o firmie Amphenol można znaleźć na stronie https://eu.mouser.com/manufacturer/amphenol/. Nowy e-book jest dostępny pod adresem https://eu.mouser.com/news/Amphenol-iiot-revolution/amphenol-Industrial-Iot-ebook.html.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl