Mouser Electronics dystrybutorem produktów Fujitsu Semiconductor Memory Solution - ELEKTRONIKA - KOMPONENTY - FUJITSU - MODUŁY PAMIĘCI - WEARABLE ELECTRONIC - MOUSER ELECTRONICS - UKŁADY FRAM - RERAM
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Mouser Electronics dystrybutorem produktów Fujitsu Semiconductor Memory Solution
drukuj stronę
poleć znajomemu

Mouser Electronics dystrybutorem produktów Fujitsu Semiconductor Memory Solution

Mouser Electronics dystrybutorem produktów Fujitsu Semiconductor Memory Solution
fot. Mouser

Mouser Electronics, Inc., wiodący w branży dystrybutor wprowadzający nowe produkty do obrotu (NPI), oferujący najszerszy wybór półprzewodników i komponentów elektronicznych, z dumą informuje, że jest teraz dystrybutorem ferroelektrycznych pamięci o dostępie swobodnym (FRAM) i rezystywnych pamięci o dostępie swobodnym (ReRAM) o dużej gęstości firmy Fujitsu Semiconductor Memory Solution.

Oferowane przez Fujitsu układy FRAM to pamięci nieulotne nowej generacji, które spełniają zapotrzebowanie inżynierów na większą wytrzymałość na operacje odczytu i zapisu, szybszy zapis i mniejsze zużycie energii w porównaniu z pamięciami EEPROM. Pamięci Fujitsu FRAM są dostępne w ofercie firmy Mouser zarówno z interfejsami szeregowymi (SPI oraz I²C), jak i równoległymi, w szerokim asortymencie kompaktowych obudów o dużej gęstości upakowania. Dostępne są opcje pamięci o pojemnościach od 4 kb do 8 Mb. Fujitsu to pierwsza firma, która rozpoczęła masową produkcję pamięci FRAM, w roku 1999. Produkty FRAM tej firmy można znaleźć w wielu kluczowych zastosowaniach, w tym motoryzacji, przemyśle, medycynie i produktach konsumenckich.

Wyposażone w interfejs SPI pamięci Fujitsu ReRAM pracują w szerokim zakresie napięć zasilania od 1,6 V do 3,6 V. Kompatybilne z EEPROM układy charakteryzują się bardzo niskim poborem prądu: zaledwie 0,15 mA w stanie odczytu i 1,5 mA w stanie zapisu, co w połączeniu z pojemnością 8 Mb czyni je idealnym rozwiązaniem dla małych, zasilanych bateryjnie urządzeń ubieralnych, takich jak aparaty słuchowe, smartwatche i inteligentne okulary.

Więcej informacji w witrynie https://eu.mouser.com/manufacturer/fujitsu-semiconductor/.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl