Mouser Electronics i Hartland Controls ogłaszają zawarcie globalnej umowy dystrybucyjnej - KONDENSATORY - DYSTRYBUCJA - STYCZNIKI - TRANSFORMATORY - HVAC - MOUSER ELECTRONICS - HARTLAND CONTROLS - LITTELFUSE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Mouser Electronics i Hartland Controls ogłaszają zawarcie globalnej umowy dystrybucyjnej
drukuj stronę
poleć znajomemu

Mouser Electronics i Hartland Controls ogłaszają zawarcie globalnej umowy dystrybucyjnej

Mouser Electronics i Hartland Controls ogłaszają zawarcie globalnej umowy dystrybucyjnej

Mouser Electronics, Inc., autoryzowany globalny dystrybutor najnowszych półprzewodników i komponentów elektronicznych, ogłosił zawarcie globalnej umowy z Hartland Controls – spółką Littelfuse, dostawcą komponentów stosowanych w systemach HVAC i innych aplikacjach przemysłowych. Na podstawie tej umowy Mouser będzie oferować klientom asortyment kondensatorów silnikowych, styczników dedykowanych, transformatorów i innych rozwiązań do układów sterowania elektrycznego.

„Cieszymy się z perspektywy współpracy z firmą Mouser w dystrybucji naszych elektrycznych urządzeń sterujących dla branży HVAC na całym świecie” – powiedział John Collins, wiceprezes ds. sterowania przemysłowego i czujników w firmie Littelfuse. „Dzięki swemu doświadczeniu logistycznemu i słynnej obsłudze klienta Mouser pomaga promować innowacje i postępy w naszej branży. Z niecierpliwością oczekujemy wspólnych sukcesów”.

„Rozwiązania HVAC i inne zastosowania przemysłowe wymagają szerokiej gamy komponentów oznaczeniu krytycznym, a firma Hartland Controls konsekwentnie zapewnia niezawodne działanie i imponujący okres eksploatacji” – powiedział Andy Kerr, wiceprezes ds. zarządzania dostawcami w Mouser Electronics. „Ta umowa dystrybucyjna oferuje inżynierom na całym świecie rozszerzony wybór produktów Littelfuse do projektowania następnej generacji rozwiązań sterowania elektrycznego”. 

Kondensatory rozruchowe do silników Hartland Controls HCK zwiększają prąd lub zmniejszają współczynnik mocy silnika elektrycznego, zapewniając stabilne zasilanie w wielu zastosowaniach, takich jak HVAC, branża spożywcza i napojów, elektronika, baseny i SPA. Kondensatory rozruchowe mają w standardzie napięcia znamionowe 370 VAC i 440 VAC, z maksymalnym współczynnikiem rozproszenia 0,1% i maksymalnym prądem upływu 30 µA. 

HCT 40 VA, 50 VA i 75 VA wydajnie przekładają jedno napięcie prądu przemiennego na inne przez indukcję magnetyczną. Transformatory 40 VA i 50 VA są samoograniczające i nie potrzebują bezpiecznika po stronie wtórnej, natomiast transformatory 75 VA nie są samoograniczające i wymagają użycia bezpiecznika po stronie wtórnej. Transformatory te są idealne do zastosowań takich jak gastronomia, pompy wodne i urządzenia HVAC.

Dedykowane styczniki trójbiegunowe z serii HCD wykorzystują trzy przewody do sterowania kierunkiem przepływu prądu elektrycznego i są zwykle stosowane w aplikacjach komercyjnych. Styczniki te mają znamionową obciążalność od 50 FLA do 120 FLA i system izolacji klasy B +130°C. 

HCC to również dedykowane styczniki trójbiegunowe, o obciążalności znamionowej od 50 FLA do 60 FLA. Styczniki te wyposażone są w zespół podwójnych elektromagnesów, zapewniający optymalną wydajność przy zmniejszonym zużyciu energii, oraz element wykonawczy formowany z poliestru o wysokiej odporności na łuk elektryczny. Styczniki te zapewniają niezawodne działanie w komercyjnych i domowych instalacjach HVAC, wodociągowych i kanalizacyjnych oraz przy ładowaniu pojazdów elektrycznych.

Więcej informacji na temat produktów Hartland Controls oferowanych przez firmę Mouser można znaleźć na stronie https://eu.mouser.com/manufacturer/hartland-controls/.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl