element14 ogłasza zwycięzców dorocznych Nagród Społeczności - ELEKTRONIKA - PROJEKTOWANIE - DIY - PROJEKTOWANIE ELEKTRONIKI - ELEMENT14
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności element14 ogłasza zwycięzców dorocznych Nagród Społeczności
drukuj stronę
poleć znajomemu

element14 ogłasza zwycięzców dorocznych Nagród Społeczności

element14 ogłasza zwycięzców dorocznych Nagród Społeczności
fot. element14

Uznanie społeczności element14 zyskali wyjątkowi twórcy z największej na świecie społeczności inżynierów-elektroników.

element14.com, społeczność należąca do koncernu Avnet, ogłosiła laureatów dorocznych Nagród Społeczności, w ramach których najlepsi innowatorzy, projektanci i inżynierowie są wyłaniani spośród wielu kategorii.

Nagrody pozwalają zwrócić uwagę na niesamowitą pracę, jaka każdego dnia jest wykonywana przez tę różnorodną grupę, której członkowie pochodzą z całego świata. W 2022 roku po raz pierwszy wskazano 5 najlepszych członków, a ponadto wyłoniono 10 najbardziej obiecujących twórców.

„Jesteśmy bardzo wdzięczni za wkład każdego z ponad 800 tysięcy członków naszej społeczności” – powiedziała Dianne Kibbey, Global Head of Community and Social Media w serwisie element14. „Przy tylu niesamowitych projektach, pomysłach, filmach wideo i recenzjach, zdecydowaliśmy, że aby uczcić tak wielu członków społeczności, jak to tylko możliwe, przyznamy w tym roku szereg nagród w wielu kategoriach.”

element14 ogłasza zwycięzców dorocznych Nagród Społecznościelement14 ogłasza zwycięzców dorocznych Nagród Społeczności

Zwycięzcami Nagród Społeczności element14 za 2021 rok są:

  • 5 najlepszych członków społeczności roku 2021 – Jan Cumps, Don Bertke, Doug Wong, Shabaz Yousef i Frank Milburn – wszyscy z nich wnieśli wielki wkład w społeczność element14 w 2021 roku.
  • Obiecujący twórcy roku 2021 – Gary Yohe, Scott Stobbe, Andrew Johnson, Sean D. Conway, Michael Zurek, Enrique Albertos Ciervide, Steve K. Kruglewlcz, Navadeep Ganesh U, Rushiraj Jawale i raspberrypitechguy – wszyscy z nich opublikowali wiele treści na stronach społeczności w 2021 roku i ich działania będą zdecydowanie warte uwagi w przyszłości.
  • Najlepszy uczestnik wyzwań projektowych roku – Enrique Albertos Ciervide – podjął się praktycznego podejścia do walki z rozwojem pandemii COVID-19, projektując urządzenie VenTTracker – sprzęt IoT, który monitoruje gęstość gazów i steruje oknami w określonym obszarze. Dzięki temu opracowaniu stał się też głównym zwycięzcą wyzwania projektowego „Design for a Cause”.
  • Najlepszy projekt wideo roku 2021 w ramach serii element14 prezentuje – DIY Star Trek Tricorder – Społeczność element14 zagłosowała wyłaniając zwycięzcę w tej kategorii i wskazując projekt DIY Star Trek Tricorder, opracowany przez Jamesa Lewisa. To zabawne, odnoszące się do Star Treka wideo, wyróżniało się spośród innych zgłoszeń w ramach konkursu Build Inside the Box, zorganizowanego w 2021 roku.
  • Najlepsze recenzje serii RoadTests w roku 2021 – Wybrano wielu zwycięzców – Tak wiele imponujących recenzji, jakie opublikowano w tym roku spowodowało, że społeczność element14 zdecydowała się zebrać najlepsze z nich, a w tym wyróżnić najlepszego studenta zajmującego się recenzjami, najlepszych nowych testerów, najlepsze wschodzące recenzje technologiczne i ogólnie najlepsze recenzje z serii RoadTests w roku 2021.
  • Project14 – osoba decydująca, założyciel i influencer roku 2021 – Frank Milburn, Jan Cumps, i Gary Yohe. Ponieważ członkowie społeczności element14 odgrywają tak ważną, integralną rolę w wyzwaniach projektowych z serii Project14, a w tym wskazują tematy tych comiesięcznych inicjatyw, zdecydowano że nagrodzeni zostaną trzej członkowie społeczności za bezcenny wkład, jaki wnoszą w sędziowanie, dzielenie się pomysłami na nowe zadania oraz za własne projekty, publikowane w ramach wyzwań.
  • Najlepsze webinarium roku 2021 – Seria Summer of FPGAs – społeczność przygotowuje co roku wiele webinariów i innych materiałów edukacyjnych. Webinaria Summer of FPGAs, omawiające jak rozpocząć prace z układami FPGA, wyróżniają się ze względu na stopień zaangażowania użytkowników, jaki wywołały.

Doroczne Nagrody Społeczności to jeden z wielu sposobów, w jaki element14 celebruje sukcesy swojej społeczności inżynierów i twórców, którzy korzystając z potencjału projektowania elektroniki, by wywrzeć pozytywny wpływ na swoje lokalne otoczenie i na cały świat.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Nagród Społeczności za 2021 rok, odwiedź stronę element14.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl