Od czujników po serwery - wdrażanie inteligentnej automatyzacji procesów - CZUJNIKI - PLC - AUTOMATYKA PROCESOWA - AUTOMATYZACJA PROCESÓW - WEBINARIUM - PRZEMYSŁOWY INTERNET RZECZY - INDUSTRIAL IOT - MOUSER ELECTRONICS - SAMTEC
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Od czujników po serwery - wdrażanie inteligentnej automatyzacji procesów
drukuj stronę
poleć znajomemu

Od czujników po serwery - wdrażanie inteligentnej automatyzacji procesów

Od czujników po serwery - wdrażanie inteligentnej automatyzacji procesów
fot. Mouser

Mouser i Samtec przedstawiają webinarium na temat nowej generacji inteligentnej automatyki

Mouser Electronics, autoryzowany globalny dystrybutor najnowszych półprzewodników i podzespołów elektronicznych, wspólnie z firmą Samtec – globalnym dostawcą rozwiązań w zakresie połączeń o wysokich parametrach – przygotował zupełnie nowe webinarium poświęcone inteligentnej automatyzacji procesów.

Bezpłatne webinarium na żywo, zatytułowane „Enabling Next-Generation Intelligent Process Automation: From Sensors to Servers” (Wdrażanie inteligentnej automatyzacji procesów: od czujników po serwery) będzie transmitowane strumieniowo w środę 1 grudnia 2021 r. o godzinie 16:00 (CET).

W miarę jak gwałtownie ewoluująca automatyzacja fabryk i procesów zmienia oblicze współczesnych zakładów produkcyjnych, projektanci produktów i architekci systemów muszą uwzględniać automatyzację – od wzmocnionych czujników i PLC po wdrażanie wydajności klasy serwerowej w aplikacjach przetwarzania brzegowego. W trakcie webinarium kierownik ds. marketingu technicznego w Samtec, Matthew Burns, omówi ewolucję automatyzacji fabryk i procesów oraz zmiany, jakie powoduje ona w dzisiejszym podejściu do projektowania.

Aby pomóc inżynierom poradzić sobie z tymi zmianami, wprowadzone niedawno opcje połączeń firmy Samtec pozwalają na łączenie wzmocnionych interfejsów z czujnikami, oferując niezawodne rozwiązania do wbudowanych systemów przetwarzania oraz najnowsze połączenia o wysokich parametrach między płytkami do zastosowań przemysłowych.

Uczestnicy webinarium:

  • poznają ewolucję automatyzacji fabryk i procesów;
  • zapoznają się z najnowszymi opcjami łączenia wzmocnionych interfejsów z czujnikami;
  • odkryją niezawodne rozwiązania do wbudowanych systemów przetwarzania;
  • dowiedzą się o najnowszych wysoce wydajnych połączeniach między płytkami dla serwerów przemysłowych.

Więcej na temat webinarium i rezerwacja bezpłatnego uczestnictwa pod adresem https://emea.info.mouser.com/samtec-processautomation-webinar.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl