Od czujników po serwery - wdrażanie inteligentnej automatyzacji procesów - CZUJNIKI - PLC - AUTOMATYKA PROCESOWA - AUTOMATYZACJA PROCESÓW - WEBINARIUM - PRZEMYSŁOWY INTERNET RZECZY - INDUSTRIAL IOT - MOUSER ELECTRONICS - SAMTEC
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Od czujników po serwery - wdrażanie inteligentnej automatyzacji procesów
drukuj stronę
poleć znajomemu

Od czujników po serwery - wdrażanie inteligentnej automatyzacji procesów

Od czujników po serwery - wdrażanie inteligentnej automatyzacji procesów
fot. Mouser

Mouser i Samtec przedstawiają webinarium na temat nowej generacji inteligentnej automatyki

Mouser Electronics, autoryzowany globalny dystrybutor najnowszych półprzewodników i podzespołów elektronicznych, wspólnie z firmą Samtec – globalnym dostawcą rozwiązań w zakresie połączeń o wysokich parametrach – przygotował zupełnie nowe webinarium poświęcone inteligentnej automatyzacji procesów.

Bezpłatne webinarium na żywo, zatytułowane „Enabling Next-Generation Intelligent Process Automation: From Sensors to Servers” (Wdrażanie inteligentnej automatyzacji procesów: od czujników po serwery) będzie transmitowane strumieniowo w środę 1 grudnia 2021 r. o godzinie 16:00 (CET).

W miarę jak gwałtownie ewoluująca automatyzacja fabryk i procesów zmienia oblicze współczesnych zakładów produkcyjnych, projektanci produktów i architekci systemów muszą uwzględniać automatyzację – od wzmocnionych czujników i PLC po wdrażanie wydajności klasy serwerowej w aplikacjach przetwarzania brzegowego. W trakcie webinarium kierownik ds. marketingu technicznego w Samtec, Matthew Burns, omówi ewolucję automatyzacji fabryk i procesów oraz zmiany, jakie powoduje ona w dzisiejszym podejściu do projektowania.

Aby pomóc inżynierom poradzić sobie z tymi zmianami, wprowadzone niedawno opcje połączeń firmy Samtec pozwalają na łączenie wzmocnionych interfejsów z czujnikami, oferując niezawodne rozwiązania do wbudowanych systemów przetwarzania oraz najnowsze połączenia o wysokich parametrach między płytkami do zastosowań przemysłowych.

Uczestnicy webinarium:

  • poznają ewolucję automatyzacji fabryk i procesów;
  • zapoznają się z najnowszymi opcjami łączenia wzmocnionych interfejsów z czujnikami;
  • odkryją niezawodne rozwiązania do wbudowanych systemów przetwarzania;
  • dowiedzą się o najnowszych wysoce wydajnych połączeniach między płytkami dla serwerów przemysłowych.

Więcej na temat webinarium i rezerwacja bezpłatnego uczestnictwa pod adresem https://emea.info.mouser.com/samtec-processautomation-webinar.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl